Skocz do zawartości

WIP.NoName.V1 step 4


miriam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Pomysł powstał po obejrzeniu jednej z zapowiedzi filmowej i tak dotarłem do momentu gdzie nic mi nie wychodzi :(. Dlatego wstawiam to jako wip, licząc na Wasze cenne uwagi. Anatomia leży cała reszta również dodatkowo coś mi monitor chyba siada bo kolory też jakieś dziwne.

(i po cichu liczę że ten pikczer będzie 1 zakończonym ;).)

 

//Pozdr.

sp00047aec5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

czesc miriam, temat na prace fajny i moze byc calkiem fajna ilustracja, przede wszystkim zrob sobie szkic poprawny anatomicznie i zacznij po nim mazac np na nastepnej warstwie, zebys mial zawsze oryg zachowany, pamietaja o odpowiednim kontrascie, i zmiennej kolorystyce, bo u ciebie w takim otoczeniu(od koloru nieba) barwe przejela calkowicie bron, a to troche nierealne :) nie wiem czy ci sie spodoba, ale moze pomoze, taki szybki over:

 

sp00047aec5hq5.jpg

 

pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niom DaRoZ ;] fajne kolorki, posiedzam nad tym jeszcze, to być może coś z tego będzie gorzej że ja to widzę w głowie ale łapa nie chce tego nasmarować, drugi problem to wyrażenie expresji samej twarzy okrzyk, napięte ścięgna itd. przydał by się jakiś model .

Dzięki za pomoc ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szkicu strasznie monotonna kolorystyka, oprócz tego ręce powinny być chyba zgięte tak jak to DaRoZ namalował. Tak się składa, że sam jestem w trakcie tworzenia pracki gdzie przedstawiona osoba krzyczy (staram się wyrazić na jej twarzy złość/rozpacz) i po prostu walnąłem sobie lustro na biurku i strzelałem odpowiednie machy :) Pomaga :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miriam taka uwaga mala, ogien z lufy/luf czy jak to tam nazwiesz bo to czysty minigun powienien byc w centrum prawie bialy.... im dalej od zrodla tym kolor z zoltego przeksztalca sie z zoltego az w lekki pomarancz, i nie jest to az tak mocno widoczne jak u ciebie :) zrobiles taki jakby psikajacy kisiel, troche mniej krycia i wiecej przezroczystosci wiecej barw i zobacz sobie na refkach http://www.guncopter.com/images/gallery/uh-1n-minigun.jpg

http://gfx.filmweb.pl/ph/09/94/994/17599.1.jpg

nic nie znalalzlem lepszego na ta chwile bo mam nie duzo czasu. jak cos bedzie to jeszce ci podrzuce?, to samo z kolorami uwazaj na cienie w niektorych momentach na broni powinny sie pokrywac albo byc zakrywane przez czesci guna gdzies mocniej rozjasnic material musi blyszczec(material broni*) babka, w takim oswietleniu nie moze miec kolorytu skory jak na swiezym powietrzu w bialy dzien.... wiesz w ciemnym otoczeniu/noc/ deszcz i oswietlenie od poteznej mocy "wyrzucajacej" smuge ognia przez miniguna powinny odzdzialywac na cialo... by jeszce ciekawiej bylo oddac mokra skore paroma szybkimi refleksami, no i nie zapomnij o kontrascie podkrec go maxymalnie i potem maluj poprawiajac bledy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DaRoZ tak zabył ja, masz rację, przydadzą się przydadzą z góry dziękować ;)... pobawiłem się nieco kontrastem, także myślę że wieczorkiem zapodam kolejny mały step...

Tortur ta :( nie wychodzi mi, ale kiedyścik zacznie, zastanawiam się czy zamiast mini nie dać jakiego ciężkiego :]...

 

Szczerze mówiąc wiele rzeczy jest jeszcze do poprawy, z tego co sam teraz w dzionek widzę ;)...

 

Dzięks &

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze powinienes raczej cofnac sie troche i pocwiczyc podstawy, wiem, ze jak sie robi babe z karabinem i jescze do tego zeby to bylo wsyztko wydziubane i zdetalone to bedzie szal i rekomendacje, bo do tlumu trafiaja takei tematy, ale ty musisz jednak conieco pocwiczyc na prostsyzch rzeczach bo sie niepotrzebnie namecyzsz a i tak nic z tego nei wyjdzie, olowek raczej bym proponowal i blok i z natury cos trzaskac,

 

pozwolilem sobie podmalowac pierwsze skojarzenie jej pozy ;P

cccuu9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze powinienes raczej cofnac sie troche i pocwiczyc podstawy, ...

 

Niom ćwiczę ćwiczę jeszcze mocno za mało niestety ale nic nie bierze się z nieba ;) ... liczę raczej na ciężką szczerą krytykę niźli rekomendacje bo na to to jeszcze mój drogi przyjacielu za jakieś 10 lat przyjdzie czas ]:>|...

 

pozwolilem sobie podmalowac pierwsze skojarzenie jej pozy ;P

 

Hehe, i pisemko dla militarystów ... niezłe.

 

Ok niestety ja uparty jestem i idę dalej źle wyprofilowaną drogą ... ale może kiedyś dojdziemy i do lepszych jej części ;) czego sobie i Wam życzę.

Na razie wersja bez karabina ...

Dzięki

//Pozdr.

 

sp00047dne8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim dobierasz fatalne kolory. Może zacznij od dobrania poprawnych kolorów - te wyglądają jak namalowane niemieszanymi plakatówkami. To nie grzech jak posłużysz się kolorystyką jakiejś ciekawej fotki :)

 

Pomoce naukowe:

http://www.arcent.army.mil/cflcc_today/2003/february/images/feb05_28/28_01.jpg

http://www.warshipsifr.com/media/marinesAtNight.jpg

http://images.mmosite.com/feature/warrock/big/ss1.jpg

 

Pozdrówki,

Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gazoonga z pewnością masz rację, acz wszystko przyjdzie z czasem, to na razie forma nauki i praktyki, wiele do nauczenia jak również wiele wody jeszcze upłynie zanim załapię ocb w tym wszystkim ale powolutku małymi kroczkami będę szedł do przodu ... wszystko wymaga niestety czasu i więcej praktyki.

 

kolejny maly krok.

 

sp00047egh8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest coraz lepiej, zaczales wydobywac jakas bryle wkoncoz, troche zbyt brudno na skorze sie teraz zrobilo "jakies niewyjasnione ciemno szare plamy" ale to pewnie poprawisz :), nie zapominaj ze cieniowaniu ulegaja tez zeby :P i ogolnie ookresl sobie skad pada swiatla frontalne do niej... bo to z tylu ladnie oswietla ramie i widzimy ze juz tam jakas poswiata bedzie ja oswietlaal od tylu takze jeszce wlosy z tylu i spodnie musisz odpowiednio docieniowac... z frontem to wlasnie ustal sobie jak ma padac/z jaka intensywnoscia i jakie swiatlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności