Skocz do zawartości

GRYZOŃ


saygon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm zawsze bylem wierny logitechowi...

jednak kupielem sobie Microsoft IntelliEye Explorer 3.0 i jestem baaardzo zadowolony, drobne problemy z USB w linuxie ale to akurat nie z powodu mysze, poza tym uwazam ze jest bardzo dokladna, i bardzo dobrze pasuje do (mojej) dloni.. troszke za leko przyciski dzialaja (w porownaniu z logitechem), ale z czasem doszedlem do wniosku ze inaczej nie moze byc :) ogolnie dziala lekko sprawnie i przyjemnie, w quaku czy innych takich grach miodzio... do kompletu tylko leciutko porowata powierzchnia biurka i ni ebedziesz zalowal. nie wiem ile teraz kosztuje ale ja ją kupielem za 145PLN

 

ps. w pracy mialem optycznego logitecha i co jakis czas kursor bez powodu uciekal w rog ekranu, to miedzy innymi bylo powodem ze zerwalem z logitechem...

pozdrawiam

marek

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mx500 mam. Bardzo dokladna, swietnie wykonana idealna ergonomia. Pierwsza z drozszych myszy ktora nie jest za duza ani za mala. W phototshopie do retuszu wole jej uzywac niz taletu pentagrama xxl.

Jedna uwaga, pod winda xp NIE instalowac sterownikow logitecha, mysz wariuje przy uzyciu srodkowego klawisza w np. 3dsmax. windowsowe stery sa lepsze.

Co do dokladnosci znaczenie ma podkladka. Nawet na zelowej z syntetycznej tkaniny z bardzo malym splotem ustawiajac mysz pod katem 45 stopni do splotu kursor zaczyna uciekac.

Polecam docenisz ja dopiero po kilku tygodniach pracy i nie zamienisz na zadna inna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak spaceruje po MediaMarkt to trudno sie powstrzymac od kupna m. in. nowej mychy!!!

Aktualnie mam standardowego Logitecha Pilota na USB, ale nastepna jaka zakupie bedzie optyczna Microsoftu jakas tansza oczywiscie - ergonomia tych myszek jest jakby to ujac - stworzona do mojej reki! :)

Tak wiec wszystko wg wlasnych preferencji.

BTW - Logitech nigdy mnie nie zawiodl!

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze taka dygresja. Ja dla mnie mx500 ma najlepiej umieszczona diode centralnie pod mysza, w mx700 jest przesunieta niestymetrycznie.

 

Przy myszach optycznych tez trzeba pamietac o przedmychaniu diody co jakis czas bo zbiera sie na niej kurz co moze prowadzic do spadku pracyzyjnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mialem kiedys starego kulkowca logitecha i to byly naprawde niezawodne myszki...

osobiscie mysle ze powyzej pewnego pulapu cenowego wszystkie sa podobnej jakosci jezeli jestes przywyczajony do logitecha to kup logitecha, tak jak mowilem przejscie z jednej firmy na druga jest troszke irytujace poczatkowo ale ja szybko polubilem mojego gryzonia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie teraz to juz sie napalilem kompletnie na nowego gryzonia ! :)

Jednak nie zdradze Logitecha i zakupie tanszego MX 310, wiecej kasy nie mam zamiaru wydawac....

 

Jak bede mial, to napisze jak wrazenia z przesiadki...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jakporownuje ceny logtecha to za szczytowy model microsoftu moge miec srednego logitecha. mysle nad albo optic pro ( 1400 dpi)albo tym nowym microsoftem ,ale jeszcze go w lapie nie mialem. tez sie przejde chyba do mediamarkt, bo tam mozna co nieco \"pomacac\" no nic. poszuka popatrze i dam znac. nareazie to moge napisac ze a4 tech z 5 przyciskami jest dla mnie slaby- lekki( za leki) i za maly.lubie wielki mychy zeby cala lapa lezala. mieli raz taki swietny kulkowy model gigant. rewelacja byl, ale sie rozwalil. no nic posuzkam. wielkie dzieki za odzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności