Skocz do zawartości

ucięty boczny panel (Max 9)


ZeCer

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem ze to niewłaściwe miejsce ale nie mogłem znaleźc odpowiedniejszego.

 

Jak w temacie. Przez dłuższy czas było ok ale gdy ostatnio uruchomiłem to zauwazylem ze ucieło mi boczny panel. :

 

http://img292.imageshack.us/my.php?image=dddhx7.jpg

 

Ktoś miał coś podobnego ? Da sie coś z tym zrobić ? Pomóżcie proszę.

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

gregorjan spróbowałem wszystkiego co poradziłeś. Re-instal maxa nawet kilka razy. Nic.

 

Zupełnie nie mam pomysłu na ten problem. Miałem to za pierwszym razem kiedy zainstalowałem maxa. Od początku wtedy tak mialem. Teraz zrobiło mi się samo. Tak po prostu włączałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, może masz jakieś niestandardowe wielkości interfejsu widows? Powiekszone przyciski? Dziwna czcionka domyślna? (pulpit->właściwości:ekran->wygląd)?

Probowałeś złapać za panel i przesuwać?

 

Może customize->preferences->zakładka general->large toolbar buttons oraz fixed width text button.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zainteresowanie problemem. Próbując jednej z porad zauważyłem że nie tylko boczny panel mam ucięty ale także okno "Preferences" i to dośc monco ucięte...

http://img254.imageshack.us/my.php?image=mmmdh2.jpg

Próbowałem wszystkiego co poradziliście z wyjątkiem "reset" (prima aprilis ?)

A szerokośc bocznego panelu zwiększa się tylko jako wielokrotnośc

Pomóżcie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz ustawiony domyślny motyw systemu i nic z nim nie kombinowales?

Może czas zrobić reinstal Windowsa. Pamiętam że nie tak dawno skaszanilo mi sie wyswietlanie czcionki w systemie tak, że w programach, www litery byly znieksztalcone i wyswietlaly sie kursywą. Tylko reinstal pomógł. Być może u Ciebie też trzeba będzie to zrobić. Pod warunkiem, że nie bawiles sie motywami.

 

Widać też że używasz dość nietypowej rozdzielczości. Próbowałeś ustawic inną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może napiszesz jaki to Windows, czy nie jest to jakiś skrót ( wersja obcięta) windowsa, jakiej rozdzielczości używasz, jaki masz monitor (panorama itp.)No i może nawet jaką masz kartę graficzną bo to może być coś ze sterami. I czy masz zainstalowane Service Packi do Maxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności