Skocz do zawartości

Wyjście Dvi - question


gollum

Rekomendowane odpowiedzi

Elo

 

Mam takie małe pytanko, jestem szczęścliwym posiadaczem karty geforce fx 5200 64mb 128bit. Problem pojawił sę ostanio, otórz czy jeśli podłącze 2 monitor(analogowy) do wyjścia dvi (o ile mi wiadomo jest tak przełączka) to czy będzie dział??

 

W jakiejś specyfikacji przeczytałem, że ten model ma możliwość dualview, ale chce się poradzić ekspertów... a wogóle to czy jest sens robienia czegoś takiego tzn. połączenia 2 monitorów ??

CZy przy czymś takim nie spada jakość obrazu na na monitorach??

 

Pozdrawiam

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

drugi monitor bedzie dzialal nie bedzia mial tak perfekcyjnego obrazu jak pierwszy ale na pewno nie jest ot az tak zauwazalne .. pozatym zalezy to tez od monitora ( tego ktory podlaczasz )

najwiekszym problemyem sa drivery ael masz nevidii karte wiec nie ma sz problemu ;) pozatym dziala swietnie z ta karta pod linuxem

sama mam 2 monitory i jeden jest na dvi podlaczony naturalnie monitor zwykly ( straszny jest planuje wioec sobie 24 zoll kupic) wiec zapewniam cie ze monitor analog bedzei dzialal na wyjsciu dla monitora cyfrowego oczywiscie z adapterkiem ktory mozna dosc latwo zbudowac /zlutowac samemu / jak sie che jak kupic chcesz nie ma problemu zwykle jest taki adapterek jak karte sie kupuje

wiec gollum nie ma obawy bedzie funkcjonowac .. mozesztez napisac jak bylo z tym podlaczaniem ( dla potomnych ) ja mam ai radeona 9700 na 2 monitorach wczesniejmialam 2 monitory pod radkiem 7500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo, skoro nasza piękna pani moderator prosi to nie wypada odmówić. Jak się uporam z sesją to wyszkrobie co i jak robiłem coby więcej forum niepotrzebnie nie zarucać tym pytaniem.

No więc ja tu jeszcze wrócę :D

 

May the force be with you, my master

Gollum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności