Skocz do zawartości

WebArtFolio: proszę o sugestie


powolilapie

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o sugestie i opinie.

Jestem początkujący zarówno z flasha jak i 3D maxa. Zrobiłem swoją pierwszą stronkę. Założyłem ten wątek ponieważ wydaje mi się że mogę w ten sposób usłyszeć kilka dobrych rad co zrobić żeby to wyglądało fajniej. Aha no i wiem że ilość prac jest śmiesznie mała ale to tylko kwestia czasu, a portwolio się zapełni (mam nadzieję że coraz lepszymi realizacjami). Proszę o wyrozumiałość, z góry dziękuję.

a oto link:

www.5wymiar.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Hej

 

Mucha jest przecudaczna w pozytywnym tego słowa znaczeniu, jezeli trzeba się czepiać natomiast to nie ma ona spójności z reszta ikonek i elementów pojawiających sie na ekranie (ale to naprawde czepailstwo jest) Myślę ze powinieneś przemyslec te ikonki jeszcze troche, zeby pasowały formą do muchy (która w moim odczuciu gra pierwsze skrzypce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż, po kolei

 

jak przeczytalem ze dziewicza strona to pomyslalem ze pewnie jakis projekt bardzo skomny i bardzo nie ukierunkowany ale jak zobaczylem tą muchę to padłem na pape, dała rade, naprawde duży plus za nią.

 

Jak zaczaleś z wysokiego C tą muchą, tak poziomu nie utrzymales, reszta strony jest bardzo kiepska, brakuje dynamiki, obrazki sie za wolno pojawiają, mam nawet wrażenie ze masz 12 klatek na sekunde, (dawaj 30fps). Ikonki przeciętne, faktycznie do muchy nie pasują, zmienił bym je. generalnie jesli chodzi o muche to wiadomo ze we flashu musi byc, ale co do reszty podstron to już takiej pewności nie mam.

 

Generalnie powiem tak, jak na pierwszą stronke to napewno wyszlo całkiem dobrze pod wzgledem wykonania flasha (działania strony) ale jeśli jesteś takim malarzem jakie masz obrazy w portfolio to design strony leży kompletnie, nawet mucha, ktora może jest ciekawym i innowacyjnym elementem ale nic poza tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności