Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Audi a4 b6


k_gabra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja jednak zajalbym sie jeszcze tym modelikiem, bo ma w sobie jakis potencjal.

Mysle ze HDRI tutaj by sie sprawdzilo. A co do carpaintu to w mentalu sa mapy z rodziny "Arch+design" czy cos takiego, tam kiedys wypatrzylem ladny edytowalny CarPaint material :)

Ciagle brakuje klamki przy tylnich drzwiach, tarcze hamulcowe jakies takie.. duze! Lewy reflektor zbity? Wyrzuc ta grafike z maski, zwieksz (włacz?) refleksy w materiale szkla. gorna krawedz tylnich drzwi nie przylega dokladnie do dachu. No lewituje. Chyba tyle :)

 

Krytykuje bo krytykuje, ale modelik jest wypasny ;D fajne detale, ja w modelowaniu aut leże i kwicze ;D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam podobnie jak przedmówcy. Sam modelik spoko ale już np. wszystkie materiały przy kole ( felga,opona,tarcza ) oraz materiał szyby do wymiany. Podoba mi się natomiast materiał odblaskaczy ( czy jak to się tam zwie i odmienia ) przy światłach.

 

Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do szyb daj IOR gdzies tak 1.01 (do reflektorów też). wtedy będzie widac, że one są. .a jako materiał to pobaw się z fallofem w reflection i diffuse. mozesz go na lekki niebieski zabarwic. poza tym z boku bym go troszkę doświetlił. przód też. http://www.3dtotal.com/team/Tutorials_3/modeling_mercedes/modeling_mercedes02.asp może to ci się troszkę przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i to sa fajne komentarze... fakt ze krytyka, ale to tez musi byc....

 

narazie sobie robie przerwe od tego auta, zaczynam robic co innego a za jakis czas wroce do niego, wtedy bede patrzal inaczej na ten model, bo narazie mi zbrzydlo juz jego meczenie....

 

co do materialow wiem, klapa, ale i tak dobre to niz nic... sa to pierwsze materialy jakie wykonalem w maxie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności