Skocz do zawartości

postac 3d -low poly - koks :)


Gość P.

Rekomendowane odpowiedzi

serwusik

 

oto kolejna postac.

koks. kto widzial ten widzial (np na f3d) kto nie widzial ma okazje. mialem wczesniej wcisnac ale ogolnie to forum chodzi mi dziadowsko... no ale lepiej pozno niz wcale.

 

k_01.jpg

 

k_02.jpg

 

k_03.jpg

 

k_wire.jpg

 

k_08.jpg

 

k_08_wire.jpg

 

P.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kolo w tej chwili mo okolo 3500, jakos tak. dejdzie jeszcze kilka a i pewnie cos wytne.

 

co do animacji to jest taki pomysl. na krociotka animacje o ... hm.. o tym jak trudno byc ludzikiem low poly :).

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewcze bedzie, mialo byc juz wczesniej ale... jakos tak wyszlo. w kazdym razie dziewczatko czeka w kolejce. wpierw mam zamiar zrobic low poly na konkursik na cgtalku. juz mam upatrzona postac :) a nawet cztery postacie. przygladalem sie konkurencji i mysle ze jest szansa zablysnac :)

 

giorgione: no rozni sie w porownaniu do konceptu. dosc ciezko jest przeniesc fizycznosc zawarta z rysunku na 3d. nie zawsze to co daobrze wyglada jako 2d swietnie bedzie wygladac w 3d. jedyne co mozna to starac sie uchwycic harakter postaci. nad tym bede jeszcze pracowal. jak zapewne zauwazyles to nie jest jeszcze koniec: zeby, drugie oko.. a raczej jego brak... no i teksturka.

prace trawaja. pewnie rusze go dopiero za tydzien. teraz mam urwanie dupy i sam nie wiem za co sie zabrac zeby nie zawalic terminow.

 

darkelf: bede robil. mam pewien pomysl na nia ale to wymaga pokombinowania. zobaczymy co z tego wyniknie.

 

pozdrawiam

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności