Skocz do zawartości

Featured Replies

Napisano

Witam, od wczoraj zacząłem tworzyc jadalnie. To będzie moja pierwsza wizka także proszę o wyrozumiałośc i o pomoc. Z góry dziękuje :). Niżej zamieszczam krzesło, powiedzcie co sądzicie o materiałach bo to mnie głównie interesuje :)

 

Pozdrawiam Damian

 

krzeslona3.jpg

  • Odpowiedzi 8
  • Wyświetleń 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Na razie widzę fajne krzesło, może Ci się mój trutek przyda jak skończysz, mam w podpisie ;)

Napisano

Skąd jest projekt krzesła, sam je wymyśliłeś czy gdzieś podpatrzone, bo wygląda na niewygodne i rachityczne, zwłaszcza oparcie.

Materiały chyba ok, jak dla mnie :D

No ale czekam na całą jadalnię.

Napisano
  • Autor

Z powodu braku czasu zapodaje stół, który chyba nie jest to konca dobrze zrobiony, prosze o komenty. Mam dylemat czy go przykrywac obrusem czy zostawic tak jak jest? A niżej pokazałem ustawienie światła, ponieważ to mój pierwszy projekt wnętrza z vray także prosze o napisanie swojej opinii na temat tego ustawienia.

 

Dzieki, pozdrawiam. :)

postepy2zc5.jpg

 

Swiatlo:

http://img171.imageshack.us/img171/4696/swiatloid7.jpg

Napisano

Osobiście dopiero sam bawie się z ustawieniami Vray'a. Myśle że z obrusem było by fajniej. Okno musi być grubsze bo beznadziejnie to wygląda. No i moim zdanie troszke przymała ta jadalnia.

Napisano
  DamiX napisał:

Skoro jest w sprzedaży myślę że jest wygodne :D

 

 

hehe, niekoniecznie! ale niech Ci będzie. Popraw okno koniecznie!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności