Skocz do zawartości

Finished 2D: Melancholia


tymko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio wydłubałem pracę zainspirowaną Melancholią Durera

Ptaszek (skowronek) jest przerysowany z foty, reszta to rysunek z wyobraźni.

Napiszcie co sądzicie o tej pracy.

 

5308d44d3e235145.jpg

 

dodam jeszcze duży rozmiar, niestety nie w 1:1 bo fotosik nie łyknął większego. (oryginał jest w wielkości 7087x3064px)

e0dcc0d6a0129885m.jpg

 

Pozdrawiam Tymko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

IMO lewa strona do wywalenia ;) mogles troche bardziej sie pobawic, bo plasko wyszlo. Co do prawej spoko, ale perspektywa cos lata nie wiem czy tylko ja to widze? no i ten aniol... moles troche popracowac nad jego twarza :) powinna wyrazac znudzenie melanochlie patrzenie w dal tak sadze po orginale :) a ty walnales oczy z nosem jak dla mnie :D jakies takie zwykle na dodatek jedno oko wieksze od drugiego... to chyba tyle :) pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam aniol jak aniol,mi sie podoba,akurat wyraza znudzenie( duzy oczywiscie),no ale oswietlenie wogole nie rozumiem-jedna postac oswietlona od lewej druga od prawej, no i te cypelki-polwyspy- ojojojojoj;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze,

nicponim - jeśli chodzi o te cypelki czy Półwyspy to niestety podobne są w oryginale (weim że wyszły mi fatalnie ale cóż, nie mam już pomysłu jak je poprawić)

 

yookeer - lewa strona musi pozostać bo straciłbym pierwotny zamysł. Budynki nie są do siebie równolegle i są pod górę. Nie jest też wykluczone że coś tam może nie grać, ponieważ nie wykreślałem tego z precyzją architekta i narysowałem z głowy. Twarz anioła nie jest zadumana i zamyślona raczej zła i zasmucona i taki był mój zamysł.

 

Ciesze się że obejrzeliście pracę (nawet ze szczegółami) oraz że zechcieliście napisać parę słów, wiem że można by było dalej ją ciągnąć i poprawiać w nieskończoność ale chyba sobie muszę od niej odpocząć. Pozdrawiam serdecznie! Dzięki jeszcze raz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę wymęczona praca ... Chciałeś koniecznie pokazać nam jakaś historyjkę.Ukazać symbolikę.Ale jakoś miernie to wyszło. NO i powstał bałagan.Wszystko traktujesz jak martwa naturę.

Przepraszam ze tak ostro .. ale takie mam odczucia.

Pozdrawiam Kuba

Btw. czekam na więcej prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JakobM - wydaje mi sie ze balagan powstal bo durer to taki swintuch byl i lub il paskudzic po calej pracy a to juz nei ejst wina tymka, moim zdaniem i tak wsadzil bardzo duzo swiatla jak na ta prace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności