Skocz do zawartości

niewidoczne okienka


Mr. J

Rekomendowane odpowiedzi

Przez jakis czas pracowałem na dwóch monitorach. Przeskalowałem sobie okienko maxa tak aby mi wypelnilo caly monitor nr 2, a na numerze 1 miałem całą resztę, pulpit inne programy itp. Teraz wróciłem z powrotem do jednego monitora. Niestety tu się pojawia mój problem. Gdy otwieram okienka takie jak Material Editor albo Rendering wogole mi sie nie pojawiają, ponieważ program zapamiętał ze (wcześniej, gdy pracowałem na dwóch monitorach) powinny sie one wyświetlić w obszarze do którego nie mam teraz dostępu, ze względu na dwa razy mniejszy obszar roboczy.

Dawałem File ->reset, ładowałem domyślne UI, niestety bez rezultatu.

Ma ktoś pomysł jak sobie z tym poradzić, bez reinstalowania maxa?

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ktos juz o tym pisal na forum, zdaje sie max zapisuje ustawienia okienek w jakims pliku *.ini czy cos takiego, trzeba tu i tam pozmieniac w tym pliku i max sie 'zrestartuje' kompletnie, poszukaj na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... miałem podobny problem. zresteowanie ustawień UI maxa powinno pomóc. wtedy wszystkie ME, Render etc wracają na swoje miejsca. jeśli to nie pomaga, w wersji maxa9 możesz skasować plik max.ini. jesli i to nie pomoże, reinstall zadziała na pewno ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności