Skocz do zawartości

female soldier cyber punk


Rekomendowane odpowiedzi

siema,motyw jak w tytule,na razie zrobione tyle

do zrobienia-

brzuch (najlepiej z refki jakies musze zrobic)

naprawic kask

naprawic perspektywe z prawa noga

tlo

uporzadkowac swiatlo itd

dokonczyc ;f

i wiele innych

chcialbym wiedziec jakie sa plusy a jakie minusy juz na tym etapie,czego wiecej czego mniej itp

ps- zbroja ma byc troche brudna rdzawa i chropowata,nama namiastka tego na przednim naramienniku

 

 

femalesoldiercopyvz9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

podoba mi się sam koncept designu zbroi :) (Tylko gdyby była bez tych odsłoniętych fragmentów ciała..) Ale nie przepadam za kobietami tej postury. Ogólnie jestem za tym żeby dziewczyny były drobne, więc zbroje cyber punkowe też wolałbym drobniejsze, ale to już kwestia gustu.

Twarz pasowałaby raczej pod jakiegoś mutanta niż kobietę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zaslonie ten brzuch,bedzie mniej problemow z anatomia :D

a co do zbroi to wpadlem teraz na pomysl zeby zrobic jakis kontrast,tak jakby uwydatnik takie male stworzonka ktore wpadlo do zbroii o 2 rozmiary za duzej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche dorobione,calosc okolo 50%, na pewno kask idzie do wymiany,i musze pozmieniac troche rekawice

femalesoldiercopyqm9.jpg

 

teraz dopiero widze jakie wyblakle to bylo ,pewnie dlatego ze mam biale sciany w pokoju i swiatlo mi sie odbijalo od kineskopu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomysł ciekawy, jednak za duża masa pancerza do masy ciała... praktycznie mam wrażenie że ten pancerz waży jakieś 3-4 razy więcej od samej kobitki...

 

jeśli tworzysz koncepcik, to postać musi mieć jakieś założenia i funkcjonalność...

 

nie bardzo w tym wypadku pasują odsłonięte części ciała, ponieważ mamy dysproporcje...

 

łatwo też wyeliminować taką postać, ponieważ strzał w klatkę i po ptokach, jak to mówią... :P

 

proponował bym określić zadanie jakie ma spełniać postać, a następnie dobrać pancerzyk w miarę potrzeb... np. w miejscach w których chcesz podkreślić kobiecość nadać cieńszy, wyprofilowany pancerz...

 

powodzenia w dalszych pracach... ;)

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tu się zgadzam z aspenboyem. Co prawda zawsze byłem zwolennikiem funkcjonalnych designów ale to jest tak że każda gra komputerowa jest troche inna. Gdzieś tam nawet oglądałem wywiad z jednym profesjonalnym artystą w tej dziedzinie (el coro chyba) i wspominał że czasami klient może chcieć prace w których funkcjonalność nie jest głównym powodem dla robienia konceptu.

 

Co do pracy. Za bardzo monochromatyczna według mnie. Daj więcej kolorów żeby to ożywić. Poza tym warto by zrobić jakieś fragmenty pancerza z innego materiału albo w kontrastowym kolorze. W tej chwili wszystko się zlewa w jedną masę i jest mało wyraziste.

 

A tak poza tym... Nie chce ci namieszać w głowie ze względu na poprzednie kometarze ale według mnie pierwsza praca była zgrabniejsza i ciekawsza ze względu na różnorodne proporcje. Są długie nogi, przerwa, potem krótki środkowy fragment na piersi, przerwa i szeroki kontrastujący z dołem element w postaci naramienników powtarzający linie z bioder. Stąd nawet jakoś tam pasujący stylistyką i przez co wychodzi w miare spójne. Jedyne co mi nie pasuje w tej pracy to dziwnie ukrztałtowany brzuch. Wygląda jakby był jakiś opuchnięty albo nie w tym miejscu co trzeba.

 

Poeksperymentuj troche. Może coś jeszcze lepszego wyjdzie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności