Skocz do zawartości

Wiatraczek do płyty głównej!!


Gość User190

Rekomendowane odpowiedzi

Gość User190

Cześć!!

mam spory problem.. mam płytę główną Gigabyte K7 Triton 400 GA - 7VAX i ostatnimi zcasy zanotowałem dziwne zwiechy komputera, przy przeliczaniu co potężniejszych scen.. w końcu rozkręciłem obudowę i okazało się, że wysiadł mi taki mlutki wentylatorek na płycie głównej, przez co cała płyta niemiłosiernie się grzeje!! Poszukuję miejsca, gdzie można kupić sobie taki wentylatorek, bo całej płyty nie chcę oddawać do serwisu, bo oznaczałoby to utratę kompa na 2-3 tygodnie!! Pomocy!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmmm... no ale tam nie ma takich do płyty głównej ;( Qrczak.. nie moge tego nigdzie znaleźć!! Jeez, a nie oddam jej do serwisu!! :( :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z włąsnego doświadczenia wiem, że jest raczej ciężko i zazwyczaj tzreba coś sztukować, ale ja np albo kupuję jakiś nowy wiatraczek (np do grafiki, do kiezeni hdd, lub demontuję coś ze starego sprzętu - przydają się tutaj również stare kieszenie dyskowe z wiatraczkami), jeżeli nei masz pod ręką jakiegoś naprawdę specjalistycznego sklepu, dobrej giełdy lub znajomych w serwisach to tylko takie kombinacje pozostają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Ooo....!! rzeczywiście są!! :) Dzięki akdsn!! ..hmm, tylko, ze ja potrzebuję bez radiatora.. może rzeczywiście jutro powinienem skoczyć do zaprzyjaźnionego sklepu z kompami.. Hmmm... to chyba nie bedzie zły pomysł :) dzieki za pomoc!! Jesteście wieeelcy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności