Skocz do zawartości

Scena 3D: Stragan


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Oto moja najnowsza praca :) Jest to średniowieczny stragan...

Inspiracje czerpałem z concept art'ów z gry "Assassin Creed"...

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że praca nie jest idealna, ale jak na moje skromne umiejętności to chyba nie jest tak źle :P

Chciałbym również podziękować Temporal'owi, QbiśQ'owi i avant.gard'owi za pomoc przy tworzeniu projektu :)

No i zapraszam również do przeglądnięcia WIP'a "Straganu" pod adresem

 

http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=49366

 

A o to już gotowa praca :) Zapraszam do oceniania i komentowania :)

 

49c8dbab787e94a9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

siema!

 

Textury sa swietne, duzo daja realizmu, ale niestety swiatlo i cienie to sprowadzaja spowrotem na dol. Wglada jakby bylo tylko environment, albo jakis duzy arealight wstawiony, moze sproboj dodac jakiegos direct lighta. I troche kiepskie materialy dywanow, ale na tej rozdzialce ledwo widac :)

 

A tak przy okazji, to Assasin byl swietny!

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wrażenia mam podobne jak tasiek. Przedewszystkim brak konsekwencji w oświetleniu tutaj troche cienia tam troche, przecież to nie pomieszczenie z lampami:P Słońce świeci z 1 strony :) Praca bardzo klimatyczna mógłbyś zapodać wyższą rozdziałke żeby można było obejrzeć szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z przedmowcami co do kwestii oswietlenia (bo one jako jedyne odstaje od calosci....bardzo spłaszcza obrazek) a probowałeś moze tak jak to we wspomnianym assasinie bylo, walnać takie mocno zarysowane cienie? dobrze ustwiony kierunek swiatła pomoglby jakby wydobyc bryle. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności