Skocz do zawartości

WIP: The Dragon


everyman

Rekomendowane odpowiedzi

no i pora na mojego pierwszego prawdziwego wip\'a... na temat pracki wybralem sobie smoczka ;-D -> kiedys widzialem takiego (podobnego) chyba w jakims podreczniku do D&D...

szybko naszkicowalem mycha kontury (musze dorobic jeszcze skrzydla i poprawic leb oraz szyje)... zabralem sie rowniez za wstepne kolorowanie (narazie \"pierwsza warstwa\" -> kolorki beda jeszcze poprawione)...

 

wszelkie uwagi i sugestie mile widziane...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

thx... przerzucilem sie juz na prace calosciowa...

myszka latwo jest zrobic kontur (pomalutku i z \"ctrl+z\" co kawalek ;-p)... gorzej (przynajmniej u mnie) jak chce sie pojechac typowa kreska ;-( (wtedy wszystko sie krzaczy i wyglada jak robione przez 3 latka -> przepraszam urazonych 3 latkow ;-p)

_________________________________

posta z proba kolorow usunalem... bo i tak niktomu nie chcialo sie go skomentowac... wrzucam za to szybki update... pokrylem juz bestie skora -> zostaly tylko skrzydla pazury oko i kilka innych drobiazgow ;-D... no i tlo oczywiscie ;-p...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapowiada sie ładnie.

dziwna troche ta przednia łapa (jego lewa).

w ogole przednie lapy maja różna dlugośc. jedna jest chudsza. tak mi sie wydaje ale nie znam sie na smokach, moze ten gatunek tak ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe... rzeczywiscie wczesniej tego nie zauwazylem ;-p... prawa lape bede musial cofnac bo wyglada jakby z szyi wyrastala (prawa jego ale ta po lewej na rysunku) a lewa lekko wycieniowac bo sie z cialem zlewa... co do grubosci to w zamiarze nie mialy byc okregle tylko owalne dlatego dlatego przy tym ukladzie jedna wyglada na grubsza a druga na chudsza (to tylko moje tlumaczenie ;-p)... thx za uwagi...

_________________________________

juz zrobilem lapy zeby lepiej wygladaly ale wersje poprawiona zamieszcze jak dorobie cos jeszcze (nie bede co \"kreske\" wrzucal aktualizacji)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniewaz w najblizszym czasie (do srody/czwartku) pewnie nie dam rady zrobic nic wiecej wiec wrzucam to co do tej pory udalo mi sie wyskrobac...

_________________________________

czekam na krytyke...

_________________________________

pytanko: jak usunac z posta zalacznik nie kasujac calej wiadomosci...

_________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj napewno juz nic nie zrobie bo musze sie uczyc do jutrzejszego egzaminku ;-(... postaram sie troche urozmaicic tonacje... chmurki juz zmienilem ale i tak beda (czesciowo) przykryte przez gory albo jakis las... moze dlatego ze nie ma jeszcze cieni i podloza wyglada tak plasko... czekam na dalsze sugestie odnosnie tego co mam zmienic w tym co do tej pory zrobilem zeby (chociaz troche) lepiej wygladalo...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im dluzej patrze na te prace i im wiecej do niej dorabiam tym mniej mi sie podoba... chyba jeszcze sporo cwiczenie przedemna ;-(... ale kto powiedzial ze poczatki sa latwe ;-(... no jedyny plus ze w tym tygodniu pewnie bede mial maxa i zaczne sie uczyc pomalutku 3D... narazie wrzucam jednak nowe rozplanowanie... kolorki teraz sa juz chyba przyjemniejsze... oczywiscie trawa bedzie miala bardziej \"soczysta\" zielen itd (jesli uda mi sie skonczyc)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ajjjjjjjj oby niewyszla kicha smok jest bardziej pluszowy niz grozny rozumiem ze jakbys chciacl zrobic cos pluszowego wybral bys misia : ) pozatym smoku lamie sie prawa konczyna wiec ratuj go pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności