Skocz do zawartości

Alien


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś się bawiłem w programach graficznych ale jakoś mi to za bardzo nie szło.Ściągam teraz ciagle videotutoriale i ucze się.Zaczolem zabawe z grafiką bo w mojej rodzinie okazało się że jest grafik a dokładnie kobieta(ciocia) która zarabia na tworzeniu wnętrz,salonow.itd w maxie.Ostatnio obejrzalem tutki Klicka z tym alienem.Po 1h pracy w programie wyszlo mi coś takiego:

http://img152.imageshack.us/img152/6186/1pracastworekpf1.png

Powiedzcie mi czy sens ma dalsza zabawa czy z tym skończyć.I czy znacie jakieś dobre tutki.Słyszałem że Gnomon ma całkiem niezle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jak byś napisał że po 10sek pracy nie licząc robienia bazy wyszło Ci coś takiego to powiedziałbym że jest kiepsko. Godzina hmm... to trochę za długo jak na takie coś.

Jeżeli to twoja pierwsza praca w zbrushu to nie zniechęcaj się zapał i trening potrafią zdziałać cuda.

Jak interesują Cię video-tutoriale do zbrusha to fajne mają digitaltutors i gnomon. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pytaj czy sens ma dalsza zabawa, to tak jakby dziecko w piaskownicy zbudowawszy zamek pytało się rodziców czy kolejny zamek ma sens. Albo lubisz to robić albo nie.

 

Czekam na kobietę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZBrush chyba nie jest najlepszym (najłatwiejszym) programen na poczatek, zacznij od czegoś łatwiejszego. Skoro ciocia zna maxa to masz darmowego helpa. Nie przejmuj się, walcz. Trzymam kciuki. Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności