Skocz do zawartości

Scena 3D: Pierwsza wizualizacja


KrZyHu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie!. Morrdowałem się z tym strasznie długo, ale jakoś sobie poradziłem. Zrobiłem swoją !pierwsza! wizualizacje.. Licze z Waszej strony na jakieś rady, wskazówki itp itd:D.. Aha. Czas renderingu to ponad 4 godziny. To chyba troszke za dużo jak na tak prostą w modelach scene?

 

a3a35933bc1ed35d.jpg

 

3dmax + V-ray 1.50

 

P.S. To są naprawde moje początki w maxie, więc prosze o wyrozumiałość :)

 

Pozdrawiam i zapraszam do komentowania! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Moim skromnym zdaniem wszystko się za bardzo odbija, ja rozumiem że podłoga może być wypucowana i tak samo szafki ale to jest już trochę przesada. Trochę wkurza również powtarzalność textur na szafie po prawej i szafkach w biurku. Trochę mało tu również takich ,,pokojowych" klamotów, jakieś książki by się przydały i inne pierdółki. O renderingu nic nie powiem bo się nie znam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę, że błędów jest tu co nie miara ;d. Ale na początek nie dałem rady nic innego wyczarować:D.. A co do tych odbić... nie wiem jeszcze jakie "wartości" co dają... myśle, że z czasem to zrozumie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bede powtarzal wypowiedzi tych tamtych wyzej:) ale jeszcze jedno co musze dodac to to, ze nogi od krzesla wygladaja na taaaaaaaaakie dluuuuuuuuugie... jak to sie mowi dlugie az do ziemii...:P:P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na renderingu jako takim się za bardzo nie znam ale czas w jakim się renderują sceny zależy w znacznej większości od użytego światła oraz jego ustawień no i od kompa na jakim scena jest renderowana (przynajmniej przy prostych scenach bez miliarda poly :P ) więc proponowałbym pogrzebać w ustawieniach światła, no chyba że sobie nowego kompa na tą okazję walniesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego jedna z szuflad po lewej jest wysunieta? tak ma byc ? fajnie ta sciana wyszla.... ale usunal bym te roslinki ze srodka polek na scianie, ew. dal je 'pietro' wyzej a w te polki cos powkladal, jakies zeszyty czy kubek z dlugopisami, albo jakies cos :-) l

 

poza tym jak juz mowili lampka jakas nie w wymiarze.... i zabolalo mnie jedno, odrazu mi sie to w oczy rzucilo, barwy polskiej flagi uzywasz za obrus !?! szkoda slow....

Edytowane przez k_gabra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Ta szuflada właśnie tak ma wyglądać, jak wysunięta ;)

 

barwy polskiej flagi uzywasz za obrus !?! szkoda slow....

 

To jest nakrycie na klawisze. Większą zbrodnie narodową bym popełnił, jeśli szafe pokazałbym w biało - czerwonych kolorach ;-)

Edytowane przez KrZyHu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia. Projekt nie umarł:D. Nie mam teraz dużo wolnego czasu, żeby nad nim posiedzieć, ale kiedy moge to tam coś dłubie... Tak więc w przyszłym tygodniu pokaże update'a :-)

 

P.S. Mr.J. Taak, jestem z Kolbuszowej już prawie 17 wiosenek:). A Ty?, czyżby Rzeszów?

P.S#2. Temporal, dzięki zaaaa... podpis heh:D:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj.. coś mi się zdaje, że nie dokończe już tej pracy;/. Wymodelowalem reszte obiektów, nałożyłem teksturki i chcę zająć się swiatłami. Ale jak włącze scene i proboje cos zmienić, albo nawet kliknąć, to max wywala mi jakiś błąd, że scena zostanie teraz zamknięta i czy chce zachować autobacka... ;/ !Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności