Skocz do zawartości

silo wacom i sklep w USA


Chrupek

Rekomendowane odpowiedzi

kurcze blaszka, kupiłem pierwszego w życiu orginała, Silo 2 :-)))) Tanie bo tanie, ale początki zawsze są trudne ;) jutro pada na Viste 64 ;)

 

teraz mam zagwozdkę, bo chciałem kupić Wacom Intuos3 Wide w stanach i nie wiem jak się do tego zabrać :/ Poradzcie jakis sklep bezproblemowy w stanach, gdzie bez żadnych kruczków, można kupic Wacoma z przesyłką do Polski. Na eBayu jeden koleś chce 100$ za przesyłke, ocipiał :-) Moge go też kupić w Polsce za te ok 1.400zł, ale wolę się tak nie napinać.

 

dzieki z góry za podpowiedzi :-)

Edytowane przez Chrupek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

stowka to zdecydowanie za duzo...ja ostanio placilem niecale chyba 50 i to za opcje ze jest towar dostarczany do mnie 3-5 dni (i tylez faktycznie szedl:)...a co do cla i naszego kochanego vat-u to mozesz sprobowac sie dogac ze sklepem zeby wystawilil fakture na nizsza wartosc znacznie niz towar ma...ok $100 powiedzmy...tylko warto wtedy ubezpieczyc dodatkowo przesylke...kilkanascie USD powinno wyjsc dodatkowo...

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki, zdecydowałem sie jednak na Bambo średni, bo już nie chciało mi się kombinować z tymi USA'mi :-) a na początek Intuos jest za poważny dla mnie. Za chwilke ide po Bombusa do Media Markt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki chłopaki, ale nie wytrzymałem i już mam Bambusa Fun średniego :-) Mój pierwszy tablet w życiu, więc chyba dobrze wybrałem. Intuos byłby dla mnie za dobry ;P Na razie bardzo fajnie działa w Szopie Elements, za chwileczke wrzuce Silo 2 i troszke pobazgrole. W sumie jestem hepi, tablet wypaśny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności