Skocz do zawartości

POJAZD3D:Subaru Impreza WRC


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

troche to przypomina subaru, glownie po napisach poznalem :) musisz zwracac wieksza uwage na blueprinty i kierowac sie zdjeciami... ale nie zalamuj sie ocenami, pracuj dalej czytaj helpy i tutoriale i bedzie dobrze.. ale jeszcze nie teraz...

 

tak jak to ma sikham w podpisie - najgorsza prawda jest lepsza od falszu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie uważam...żę z tą swoją 2 oceną to jush naprawde przesadzacie...co jak co model może nie jest dokońca podobny do orginału...ale skąd wiecie że to nie jest zabieg celowy, textura btw tesh wydaje mi się pożądna. I ogólnie praca jest wg mnie udana. Jush zaczynacie powoli przesadzać z tym dosłownym krytycznym ocenianiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phantom, gdyby celem autora nie było wierne oddanie oryginału w 3d to nazwałby temat inaczej. A co do oceny to wydaje mi sie ze jest adekwatna do modelu. Moze dałbym małego +. Na zachęte.

Jeśli chcesz na temat kazdego modelu słuchać jaki jest super to idź na http://www.threedy.com

Tam wszyscy (no prawie) słyszą: \"Hey dude, great work!!\"

edit:

cała wypowiedz skierowana do Phantoma.

Sorki za OT

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej.. nie ma takiego co by wszystkim dogodzil .. ja np. nie daje bo by mnie zjechali za wszycho.. sam wiem ze musze cwiczyc.. ale uwaga co do dachu? Gdzie? Ja tego renderu nie uwazam za imitacje zdjecia wiec nie jestem taki surowy. zreszta czy to jest wyscig coby rzeczywistosc pobic? Wydaje mi sie ze natury nigdy nie dogonimy! Mnie sie podoba .. chociaz sam widze pewne niedociagniecia.. ale czlowiek nie jest istota doskonala! Sikham ja tam gratuluje i wisi mi koment innych :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności