Skocz do zawartości

Problem: obiekty z maxa na stronce


igor_wsc

Rekomendowane odpowiedzi

witam wiem przed chwila wrzucilem taki sam topic do renderingu bo nie widzialem tej kategori;/

 

chce wykonac taki jakby program do projektowania online ale niestety nie wiem czy jest mozliwosc eksportowania obiektow 3d do tego celu....w necie widzialem takie do projektowania wnetrz wybiera sie przedmiot i przeciaga w taki obszar roboczy i ustawia gdzie ma stac a pozniej mozna obracac itd. wogole nie wiem od czego sie zabrac czego uzyc itd.... robiliscie kiedys takie cos jest to mozliwe? jak w jakim programie czy jezyku programowania? jest w maxie jakis jezyk skryptowy moze tam idzie takie cos napisac i tylko eksportowac i wrzucic jako flash na stronke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wyrenderowac kazdy obiekt z 4 stron, wyeksportowac do flash'a, stworzyc odpowiedniego MovieClip'a i dodac do niego AS:

mojButton.onmouseover = obroc();

 

function obroc() {

this.gotoAndPlay(2);

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy dobrze rozumiem, ale za zrobienie czegoś takiego, to można by zgarnąc kase na nową fure. Wg mnie sprawa takiego kalibru.

 

Tak czy owak polecam zainteresować sie swift3d for max

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie i mozna jesli sie umie.... tylko ja przyblize co chcialbym zrobic.... od strony uzytkownika:

krok pierwszy wpisuje wymiary tego pomieszczenia

krok drugi wybiera rzeczy( albo komputer sam je ustawia w zaleznosci od wybranej opcji)

krok trzeci ustawia je a w razie gdyby o czyms zapomnial to na dole sa miniaturki ktore moze takze przeciagnac do swojego pomieszczenia i ustawic

krok czwarty moze wydrukowac spis rzeczy i rzuty

 

 

jest to realne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Papervision maaaan ;) temat był ju poruszany, linki podawane - wrzuć tutaj w szukajce "Papervision", powinno wyskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności