Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Szisza


wogrodnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:) w chwili wolnego czasu (którego niestety nie posiadam zbyt wiele) wymajstrowałem sobie taką oto sziszę:) chciałbym zrobić by ten renderek nabrał choć trochę fotorealistyczności aczkolwiek jak widać mam z tym bardzo duże problemy. Poniżej dodaję screen studia oraz render "końcowy"... proszę o pomoc i komentarze:)

 

20e52c06c0c67e20.jpg

 

Edytowane przez wogrodnik
update
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Szisze to złoooo

Materiał nie jest zbyt dobry, chodzi mi o ten szary, nie wiadomo czy to szkło czy jakiś chrom. Brakuje jakiejś fajnej mapki hdr na odbicia, odbija się tylko szare tło.

Niepotrzebnie w pierwszym poście dawałeś screen z całego maxa, skoro model widać w sumie tylko w okienku perspective.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wąż kanciasty. A to co jest metalowe to bym lekko zblurowała, jakiś brush delikatny czy co, bo za sterylne toto. No i chyba trzebaby popracować nad oświetleniem, bo te ostre cienie zabijają realizm :]

Ta zielona fajna :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzięki za wskazówki:) już mówię co zmieniłem:) przede wszystkim wybrałem jedną sziszę nad którą będę kontynuował pracę. Wybrałem akurat tą ponieważ te barwy są wg. mnie najbardziej realistyczne (inaczej:) najmniej nierealistyczne:P). Zmieniłem materiał chromu oraz dodałem odbicia jak podpowiedziała Ania. Rewelacji może nie ma ale zrobiłem to najlepiej jak potrafiłem:) Wąż jest juz okrąglutki;] a cienie nie są już ostre... nie za bardzo wiedziałem w jaki sposób mógłbym je poprawić więc po prostu zmniejszyłem ich nasycenie:) czekam na dalsze wskazówki i opinie:)

 

9618724d73551a0c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiem taką samą mojej dziewczynie na urodziny ... ale to co nie jest w tamtej shishy chromem jest zielonym szkłem (oprócz rurki) a u Ciebie jakeis tkaie dziwne choc sam model idealnie odwzorowany ... To materiałki jakos srednie ...

Edytowane przez malyboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności