Skocz do zawartości

Flash: Strona do oceny


łysy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jak sie zjedzie trochę poniżej widoczności tych 4 głównych pasków menu, to zaczynają podskakiwać. trochę źle dobrany masz obszar działania.

Ładowani zbyt długie w stosunku do strony.

Nie można ominąć intra.

Galeria wygląda na robioną ręcznie, a nie skryptowo (popraw mnie jak sie mylę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intro da się pominąć przyciskiem ENTER, a dlaczego uważasz że galeria była robiona ręcznie,a strona wczytuje się długo bo ta ,muzyka zajmuje 1 mb i intro

Edytowane przez łysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porażka z tą treścią strony, cała zawartość umieszczona w paru linijkach i ciężko sie to przegląda :)

 

poza tym, przeglądając galerie jak oglądam jakies zdjęcie i przesune mysz nad menu w okolicach wllasnie wyswietlanego tego zdjęcia, to sie yebieeeeeeeee i mamy techniawke ze stroboskopem dla ubogich na ekranie

 

no i o wczytywaniu strony juz ktoś wspomniał

strasznie długo :)

 

Pozdrawiam :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zwracając uwagę na błędy to Windows jest boski, linuks jeszcze lepszy, Prezydenta mamy idealnego i żyjemy w państwie mlekiem i miodem płynącym.

 

ok [7,25]

 

//co do animacji robionych ręcznie... próbowałem wytłumaczyć sobie taki ogromny rozmiar strony jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... jak dla mnie o 3/10.. layout jest żaden... typografia średnia..

 

spróbuj np. zastanowić się co jest dla Ciebie ważniejsze - linki do menu, które swoją droga graficznie są mierne, czy wymienienie profili ludzi z teamu. mam wrażenie, żę to drugie, a jednak zupełnie inne wrażenie ma się oglądając stronę.

 

sam fakt, żę najpierw ładuja się reklamy na niedopasowanym kolorze tła, a potem strona sprawia wrażenie ogólnej szitowości i taniości..

 

ale nie jest to jakaś tragiczna stronka - na początek nie jest źle, spróbuj przemyśleć podstawowe kwestie - co jest ważne, jaka jest hierarchia treści, co chcesz pokazać itd, a może da sie to uratować...

 

a - i muzyka jest jakaś taka inwazyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież reklamy są na każdym darmowym serwerze,ale akurat tutaj są tylko czasami.Dlaczego uważasz ,że linki graficznie są miernie?To co powinienem w nich zmienić??Może i jest mało miejsca na tekst ,ale przecież da się go przewijać,to w czym problem?A muzyka ma być właśnie taka dynamiczna ,pasuje do tego sportu

Edytowane przez łysy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nawidze, jak ktos na sile wpycha mi jakas muzyke, ktora musze sluchac zanim odnajde przycisk, zeby wylaczyc to cholerstwo.

To samo tyczy sie tych na sile wcisnietych dzwiekow, ktore leca jak sie najezdza na button.

Te 3 paski, ktore sie tak pieknie rozszerzaja, mogly by sie rozszerzac na caly ekran a nie sie koncza w 80% dlugosci.

Licznik zostawie bez komentarza.

Pomysl ogolnie ciekawy, ale zeby upychac zdjecia, tekst i inne rzeczy na obszarze wielkosci tego okna, w ktorym pisze ta odpowiedz jest po prostu poroniony.

Buttony nadal szwankuja i mi skacza jak oszalale jak najade mycha pomiedzy nimi.

Wlasciwie oprocz tego, ze strona jest na nowym serwie to wiele nie zmieniles/liscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kliknieciu w evo team strona otwiera sie w nowym oknie - bez sensu. Ja bym tu zrobil taka sama funkcje tego przycisku jak home, np zeby szybko wrocic do glownej w momencie kiedy przegladasz ktoras ze stron filmy, pobierz itp

 

jesli chodzi o content to moim zdaniem jest za malo miejsca na niego, przewijac tyle tresci w tak malym polu jest uciazliwe, nieczytelne, sam scroll nie jest najlepszy. Mozna by sie pokusic o powiekszenie pola z trescia po kliknieciu na ktorys z przyciskow w menu

 

Same przyciski zle dzialaja, na pierwszej strone najedziesz na niebieski, unosi sie pomaranczowy, najedziesz na zielony unosi sie niebeiski, itd chcesz przewinac strone scrolem, czerwony skacze, na drugiej stronie troche lepiej, ale z koleji jak juz n0xx napisal wczesniej, najedziesz miedzy przyciski i wszystko skacze

 

Galeria to porazka, wystarzy myszka szybko przejechac np od lewej do prawej, ktores zdjecie zostanie, reszta bedzie wyskakiwac pod zdjeciem ktore zostalo, pozniej sie naprawi po czym po chwili cala sytuacja sie powtorzy

 

Faktycznie trzeba zwiekszyc fps

 

Ogolnie wyglad nie powala, ot prosta strona z kliku boxow pelna bledow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli aż tak bardzo wam te błędy przeszkadzają to postaram się je wyeliminować jakoś :)A co do tych pasków to u mnie wyświetlają się do końca ,jakiej rozdzielczości używasz??Strona najlepiej się prezentuje w rozdzielczości 1280*1024.A czy w tym liczniku coś zmienić lub coś na stronie ,co wam przeszkadza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz upierasz sie na to ze czlek ma czekac na wgranie sie strony, tylko po to zeby uslyszec muzyke ktora odrazu chce sie wylaczyc, to chociaz zrob tak zeby po wylaczeniu muzyki wylanczaly sie wszystkie dzwieki. Slyszenie co chwile tego irytujacego "blip" nie podnosi atrakcyjnosci strony.

Do przemyslenia cale usability. Menu zajmuje nie caly ekran, a dwa ekrany. Wszystko strasznie porozrzucane. Po co dzial "pobierz" skoro nie ma tam nic do pobrania zwiazanego z wasza grupa? A to ze dajecie do pobrania flash, na stronie ktora bez flasha nie da sie obejzec to komedia :) Podobnie dzial "Dodatki".

Siadz sobie nad dezajnem, i przemysl co chcesz pokazac komus kto ta strone odwiedza. Bo jak narazie to wyglada jakbys chcial przedewszystkim pochwalic sie duzym menu. Jakiekolwiek informacje o teamie sa upchane w malutkim i nieczytelnym okienku na dole.

 

no, to tyle odemnie :)

 

pozdrawiam

mirach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności