Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Pagani Zonda F


kilof

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jest to mój pierwszy model w ogóle i zamierzam się na nim czegoś nauczyć :) narazie mało no i już problem na początku :/ zupełnie nie wiem jak pozbyć sie tego trójkąta który robi takie wybrzuszenie :E

 

smootzc4.jpg

edgeqr4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Tak jeszcze dodam: ty nie tylko masz się pozbywać trójkątów, ale także płaszczyzn które mają więcej niż 4 krawędzie (pięciokąty, sześciokąty itd.). Pozdrawiam, czekam na upy.

 

sic*

ze tak powiem g** prawda ;), zyjecie jeszcze czasami kiedy wpajali takie informacje :) trojkaty i 5-kary sa dobre, tylko trzeba umiec z nich korzystac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sic*

ze tak powiem g** prawda ;), zyjecie jeszcze czasami kiedy wpajali takie informacje :) trojkaty i 5-kary sa dobre, tylko trzeba umiec z nich korzystac

No ale jak mam właśnie takie trójkąty to robi sie gnój :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reflect, nie mogę sobie wyobrazić jak trójkąty po smoothie mogą wpływać dobrze. Może opisz w jakich momentach trójkąty są potrzebne, na pewno by mi (i nie tylko mi) się to przydało, bo zawsze jak je mam to jest tak jak być nie powinno, różne babole wychodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkaty glownie na zakonczeniach roznych ostrych przejsc na samochodow , pięciokąty na przejsciach :) za niedlugo do galerii wrzuce jakis wozik z siatką to podpatrzycie ze inne niz 4-katy nie sa zle

 

kilof - a Ty poprostu polacz te 2 wertexy ktore pokazalem na ponizszym obrazku i pozamiatane

(do Bubu, chlopie przespij sie :D po co utrudniasz :) :*)

 

edgeqr4wl6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trojkaty glownie na zakonczeniach roznych ostrych przejsc na samochodow , pięciokąty na przejsciach :) za niedlugo do galerii wrzuce jakis wozik z siatką to podpatrzycie ze inne niz 4-katy nie sa zle

 

kilof - a Ty poprostu polacz te 2 wertexy ktore pokazalem na ponizszym obrazku i pozamiatane

(do Bubu, chlopie przespij sie :D po co utrudniasz :) :*)

 

edgeqr4wl6.jpg

Zrobiłem taj jak Bubu pokazał i wyszło OK ;) no ok jak bym połączył te 2 wertexy to nie było by żadnego buga po nałożeniu smooth'a ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności