Skocz do zawartości

Zakupy na ebay


krzysiek_gfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam małe pytanie dotyczace zamawiania przesylek z USA, mam zamiar zamowic sobie przedmiot z aukcji, jako rodzaj przesylki wybiore UPS Worldwide Express Plus, ale pojawia sie problem, bo nasi pocztowcy strajkują i tutaj pojawia sie moje pytanie, czy przesylka po dotarciu do naszego kraju zostanie przekazana do poczty czy UPS Worldwide Express Plus dostarcza go osobiscie, a moze kozystaja z jakiejs innej firmy na terenia naszego kraju? Mial ktos z was moze doswiadzczenie z tego rodzaju przesylka? Ja niestety nie mam zadnego, a wiec prosze was drodzy koledzy o rozwianie moich watpliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

VATy, cła czy co tam, da się ominąć. Jeśli to co zamówisz będzie wyjęte z pudełka i wysłane na zasadzie "kiedy byłeś ostatnio, zapomniałeś swojego aparatu, pozdrowienia od ciotki z NYC", to nikt nie może naliczyć Ci podatku ;). To bardzo powszechna praktyka przy zamawianiu z US (wysyłanie przedmiotów rozpakowanych).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, odkopuję temat, ale chce zamówić monitor na ebay z Niemczech i nie wiem jak ma się sprawa z cłem. Nie mam monitora i nie mam kiedy się dobrze wczytać w te wszystkie pierdoły. Może będzie ktoś życzliwy i podpowie, czy mam zapłacić to od razu u tego u kogo kupuję czy kiedy? Jeśli tak to ile mniej więcej to wyjdzie za coś za około 400 euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności