Skocz do zawartości

[RealFlow4] wartości pratikli a skalasceny.


Kruku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Ostatnio pracuje na prostą sceną do szkoły typu przelewanie się cieczy z obiektu w którym ona się automatycznie pojawia do innego, mam problem ponieważ nie mogę ustawić parometrów partikli dla emitera typu Fill_Object , sami zobaczcie

ustawienia

rejb8.th.jpg

filmik roboczy

http://www.youtube.com/watch?v=_HYjjEo5BF4

ciecz wydaje się za lekka, lub scena jest bez grawitacji ;/

 

wydaje mi się że wszystko jest ustawione dobre dla płynu typu woda(wino), czy ktoś może zapodać jakieś korekty? czy to wina skali na większej nie wypełnia całego obiektu;/

 

aha i jeszcze pytanie czy program często się wywala po obliczeniu połowy filmu w najdziwniejszych miejscach ;/ i czy jest sposób na dobre nadanie materiału w maxie 9 bez maxa 8 XD to chyba znany błąd.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no na pewno to przez ta skale. ustaw ja na 1.0, i pokaz ustawienia fill_object. zobaczymy dlaczego nie wypelnia ci sie caly obiekt. Moze wypelnij ten obiekt jakims innym emiterem, poczekaj az particle sie uspokoja, i dopiero pusc animacje ( lock key przy suwaku czasu blokuje animacje obiektow... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać - więc zapytam tutaj: mam na scenie emiter circle i nie wiem gdzie ustawić żeby działał dłużej niż 50 klatek...

 

Kruku - trochę późno piszę ale tak przy okazji: wydaje mi się że masz ustawione za duże wartości Int i Ext Pressure...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sprawa jest itak już nieaktualna XD a z tego co pamiętam musisz mu ustawić liość partikli które ma wypluć(max particles), później ustalasz ile na raz itp w ten sposób kontrolujesz czas emisji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności