Skocz do zawartości

jak uzyskac rejestrację


Kolin101

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Dziś z rana gdy próbowałem uruchomić max'a wyskoczyło mi okienko żeby zarejestrować się na stronie autodesku i podać kod seryjny czy coś takiego. Gdy doszedłem do wysłania rejestracji pisało by zaznaczyć którąś opcję lecz nie było tam żadnych kropek ani kwadracików do zaznaczania więc nic nie zaznaczyłem i próbowałem wysłać tą rejestrację ale wyskakiwał błąd że napotkano jakiś błąd by zaznaczyć którąś z opcji. i teraz moje pytanie :

Jak można dokończyć tą rejestrację (ale nie chodzi mi o to żeby wysyłać do przez dział obsługi klienta bo tam też są jakieś błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Miałem kiedyś podobny problem ze starym 3DS Max 6. O ile pamiętam problem leżał po stronie przeglądarki internetowej.

1. Rejestracja i aktywacja dokonywane są jakoś w powiązaniu z przeglądarką internetową, dla pewności upewnij się ze masz ustawioną Internet Explorer jako swoja główną przeglądarkę.

2. Upewnij się że przeglądarka nie blokuje skryptów Java i kontrolek ActivX

3. Upewnij się że masz zainstalowana odpowiednia przeglądarkę, w wymaganiach max'a masz podane jaka przeglądarka i jaka wersja jest wymagana. dla najnowszego maxa jest to Microsoft® Internet Explorer® 6 or higher

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?siteID=123112&id=5659453

4. Upewnij się że zainstalowałeś wszystkie niezbędne aplikacje jak .NET Framework

5. Upewnij się że Firewall nie blokuje twojego połączenia rejestracyjnego.

 

Jeśli to nie rozwiąże problemu to pozostaje ci już tylko walić głową w ścianę ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności