Skocz do zawartości

Modeling do filmu


davidbella12345

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem a raczej prośbę związaną z programem 3ds max.

 

A mianowicie nagrywam super filmik i chce zastosować wiele efektów specjalnych( takich jak wybuchy itd) i potrzebne mi są jeszcze do tego pojazdy ponieważ będą one nie od łączną częścia tego filmu. A modelowanie mi średnio idzie. Bardziej mi animacja i efekty specjalne idą. Więc proszę o zrobienie modelów bądź wyjęcia ich z jakiś dobrych gierek:

 

- Black Hawk UH-60 (TUTAJ JEST ważne zęby DRZWI były SUWANE)

- LOTNISKOWIEC ( NAJLEPIEJ JAK BY BYł PODOBNY Z GRY CRYSIS ALBO BATTLEFIELD 2)

- OSPRAY ( TAKI JAK W SPLINTER CELL DOUBLE AGENT I POTRZEBNE JEST WNęTRZE TEGO POJAZDU)

- CZOłG T90s albo TIGER ( oczywiście żeby gąsienica pracowała i lufa chodziła)

samolot HARIER

 

Wiem, że jestem bardzo wymagający no ale to w dobrej sprawie :)

Jeśli ktoś jest w stanie to zrobić/ściągnąć/albo wyjąć z jakiejś gry to proszę pisać. Jestem w stanie zapłacić pewną sumę za taką robotę tyko proszę powiedzieć ile ( oczywiście nie przesadzajcie milionerem nie jestem xD)

 

Jak by co to piszcie gg: 13231030 . Tylko piszcie, że w tej sprawie ;p

 

Aha jeszcze jedno przez ten tydzień mnie nie będzie ale piszcie, jak przyjadę to sobie przeczytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Poszukaj sobie na forach o robieniu samochodów takich jak smcars często ludzie oddają nieskończone modele bo im się nie chce :) i można sobie je ściągnąć i wykorzystać niekomercyjnie. Jak BĘDZIE CI SIĘ CHCIAŁO to znajdziesz dużo gotowych samochodów do ściągnięcia.

Poproszę o czekoladę milka za tego posta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności