Skocz do zawartości

Teczka 2d


Pędzący

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki.Moje doświadczenia wykazują,że trzeba skakać na głęboką

wodę bo inaczej to się w miejscu stoi.

Niestety często jednak nie potrafię krytycznie ocenić swojej pracy,(brak rzetelnej wiedzy ,czasu ,koncentracji).Dlatego bardzo liczę na wszelkie,takie właśnie (krytyczne) komentarze.To mnie popchnie do przodu!

Edytowane przez Pędzący
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzucaj zwyczajnie używając tagów img, nie wiem czemu ludzie dziobią tyle zamiast wybrać najprostszy sposób (przy postowaniu w menu taki żółtoszary kwardacik)

xD komentarz? jedziesz z podstawami? Nie jesteś w stanie namalować dobrze łuku albo miecza? to tym bardziej nie jesteś w stanie namalować łucznika (a co dopiero smoka!) czy walczących na miecze wojowników... do boju! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat kompozycji chciałbym tutaj bronić.Chodzi o to żeby pokazać jak mali jesteśmy czasem wobec zła które nas dopada.Zastanawiam się natomiast czy nie przeładowałem tego efektami.Świtło zgóry,wybuch z dołu,płonąca strzała.Albo czy kolor działa odpowiednio do tematu sceny.A może to tło za miękkie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pędzocy Napisałeś:

.Moje doświadczenia wykazują,że trzeba skakać na głęboką

wodę bo inaczej to się w miejscu stoi.

może i w jeździe na rowerze , czy tam jakichś dyscyplinach sportu to tak, bo co najwyżej sobie noge połamiesz, ale w malarstwie/rysunku NIE !

[Zacytuję ci tekst z pewnej bardzo mądrej książeczki]=> Kiedy tworzysz scene fantasy lub sci-fi twoim zadaniem jest ukazanie czegoś niewyobrażalnego totalnie przekonywającym, jednymi słowy musisz znać dobrze anatomie żebyś mógł ją dobrze wymieszać ze swoją wyobraźnią, a teraz przypatrz się swojemu smokowi.......... wiesz co jest nie tak ? nie wiesz, bo nie rysujesz z natury i nie czytasz książek .;-p

napisałbym jeszcze co nieco ale nie będę ci bałaganu robił w teczce;-p Powodzenia i JEDZIESZ !!!! ;-p

 

Edit: pozwoliłem sobie pomazać po twoim obrazku: tak szybko żebyś miał obraz w głowie...;p

dziewicynaratunek1copyra2.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rozsądne rady już dostałeś jak na początek, jeśli się do nich nie dostosujesz to raczej nie licz na kolejne :) I nie chodzi tu o złośliwość czy narzucanie się, po prostu dopóki nie opanujesz podstaw żadnych konkretnych rad nikt nie będzie w stanie Ci dać

 

Mówisz że najlepiej rzucać się na głęboką wodę. Czyli mam rozumieć, że w podstawówce zanim poznałeś potęgowanie już różniczkowałeś i całkowałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jak na raczkowanie.

No ja chyba bym sie nie odwazyl, nawet teraz, na taka "glebokowodna" prace ;)

 

Co do krytyki, to mysle, za wiele kolorow. Wlasciwie mozna znalesc w tej pracy wszystkie mozliwe kolory swiata. Sprowadzilbym to do jednej tonacji...

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności