Skocz do zawartości

finished 2d-stara praca na finishu:)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

fairy2sx4.jpg

 

 

nie mam teraz czasu na digital,tzn...nie taki jak bym chciała,bo od pól roku pracujemy z zespołem nad gierką i robię podmalówki,ale wrzucam wam takiego starocia,gdzieś w między czasie wykończonego...żebyście o mnie nie zapomnieli ;P

stęskniłam się:)

 

ps: wiem,że tatuaż kijowy,taki wrzuciłam na prackę do portfolio,żeby "niby się coś działo",ale nie leży on dobrze i widać,że rzucony w ostatnim momencie...cóż...krytykujcie:)

Edytowane przez purple
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no no... ciężko wyczuć czy to fotka czy fotka+3d...:) Bardzo fajne...

tatoo rzeczywiście możnaby usunąć, ale wiadomo, tatuaż zostaje na całe życie..:)

(tak na serio to problem tatoo w tym że posługuje się zbyt szerokimi plamami..)(chyba)..

a no i nosek wygląda jak z innej bajki, minimalnie..

ale tak, to klaaasaa..

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh,3d wyszło z takiego myku ze świałocieniem z posera,nałozyłam sobie teksturkę mi ładnie pocieniowalo,tylko,że oczywiście w groteskowy sposob (nieee znam się na poserze za bardzo,może tam są jakieś lepsze ustawienia "renderu"),wiec alfę cienia trza było porozmieszczać na gęboszczęce,warstwowo w shopie-dodało klimatu,bo jakoś go wczesniej brakowało...

a to wczesniejsza wersja (Ci co obserwowali,wiedzą,że napewno jedna z wieeelu;)):

jedynasusznamza4.jpg

 

 

tylko babka chyba zmłodniała,przez to cieniowanie XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia...to było już na over;)

ale teraz dokończyłam,to jest eksperyment z metodami pracy-ciagle szukam sposobów...

ćwicze skilla i niedługo chcę zacząc robić już prawdziwe sceny,jak mi czas na to pozwoli-dosyć z twarzami ;D

pozdrówka i czekam na dalesze komenty-wszystko się liczy,ciągle się rozwijam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wyciagnieta ostateczna wersja. Ten "tatuaz" tylko nie siedzi na twarzy. Wyglada jakby overlayem nalozony, jakby projektor rzucal obraz na twarz, a nie byl czescia jakiegos makijazu. Mysle, ze to kwestia znalenienia koloru. Plaszczyzna wlosow po naszej lewej jakos plasko wyszla. Mozna by tam lekkie swiatlo z tylu rzucic albo jakos inaczej zroznicowac.

 

Czolo mozna by troche przygasic, bo silnie odcina sie od wlosow. Tworzy sie tam silny ksztalt. Jakby go uspokoic, to bardziej by sie oczy akcentowaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności