Skocz do zawartości

Kurs projektowania ? Gdzie w Poznaniu ?


Nowicjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie .

 

Chciałem pójść na kurs projektowania w 3ds max , chciałem się zapytać jaka jest dobra szkoła w Poznaniu ? Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o 3ds max .

 

Jeżeli zły dział ,proszę o przeniesienie .

 

Pozdrawiam serdecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tam nie wiem... ale sądzę, że w sieci jest tyle materiałów darmowych, że może lepiej zacząć od nich skoro jesteś zielony? Choćby nawet tutoriale w zasobach max3d.pl ... wiele z nich są dla "zielonych" ... ja od nich zaczynałem ^^ ... i się opłaciło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być czasem źle odebrany ... ale moim zdaniem jeśli chce się naprawdę maxiorka nauczyć to http://www.google.pl wystarcza :) ... niedawno dorwałem darmową serie videtutoriali gdzie wykonawca pokazuje wiele wspaniałych rzeczy i to wszystko za free ... chyba, że Tobie chodzi o jakiś dyplom - wówczas zapomnij o mojej sugestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huter czy ta darmowa strona to www.torrenty ?? ;P

A na poważnie zgadzam się z przedmówcami. Sam planowałem iść do jakiejś szkoły żeby się maxa nauczyć, ale z tego co się dowiedziałem szkoły w polsce nie reprezentują wysokiego poziomu. Po za tym google.pl to najlepszy nauczyciel.

Huter raczej o papier nie chodzi, bo dyplomy ukończenia kursów pojedyńczych przedmiotów nie są wysoko cenione..chodź nieukrywam że lepiej mieć to niż nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huter czy ta darmowa strona to www.torrenty ?? ;P

 

 

A proszę bardzo: http://www.mr-chompers.com/tutorial/tutorial.htm ...

 

... ale wiem, że zartowałeś ;)

 

 

[...]

Huter raczej o papier nie chodzi, bo dyplomy ukończenia kursów pojedyńczych przedmiotów nie są wysoko cenione..chodź nieukrywam że lepiej mieć to niż nic.

 

A to czy o papier chodzi czy nie to wie tylko autor topicu ;) ...

 

 

Ja swoją drogą przytocze pewną historie ... w firmie gdzie pracuje pojawił się praktykant, który niby nauczył się maxa i miał tam jakiś świstek (już nie pamiętam jaki) ... no to go przed maxiorem postawiłem i kazałem mu coś wymodelować ... następnego dnia dostałem jego modele ... patrze na modele ... patrze na niego ... on patrzy na mnie ... patrzymy na siebie ... uśmiechnałem się i kazałem mu sprzątać regał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papierek ,hmmm ... tak jak powiedzieliście , lepiej mieć .

 

Wiem ,że można się nauczyć samemu ,ale to zajmuję dużo czasu .

 

Sam byłem samoukiem PS ,no i muszę powiedzieć ,że całkiem nieźle się nauczyłem .

 

Tak czy siak , interesuje mnie taki kurs ,co sądzicie o tym przedstawionym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mają w miarę dobre ceny....

osobiście polecam taki kurs 3dsa... sporo daje.

,mozna sie wiele na uczy z samych tutoriali na www. ale wszystkiego sie tam nie dowiesz i sporo jeszcze brakuje np. mało jest o materiałach czy o swiatłach...

po za tym na kursie zawsze możesz sie spytac i dowiedziec sie o sprawy interesujące cię pod twoim kontem... ja obecnie kończę 2 stopień [inna siedziba] i sporo sie do wiedziałem aczkolwiek trzeba utrwalac,experymetowac i cwiczyc cwiczyc cwiczyc cwiczyc cwiczyc cwiczyc.... zastanawiam sie nad 3 stopniem ktory jest w 100% refundowany przez UE.

z tym że już na innych zasadach, wiec się zastanawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszu ,ja również uważam ,że taki kurs dużo daje ;) .

 

 

Mógłbyś powiedzieć gdzie kończysz kurs , czy dają jakiś papierek i jaka atmosfera na zajęciach ? Atmosfera to podstawa,bo inaczej przeje*ane .

 

Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kursy odbywają się w siedzibie ASP przy placu wielkopolskim na ulicy Wolnica chyba 19...

 

Tak na koniec każdego stopnia jest egzamin [3h] po którym dostajesz certyfikat odbycia szkolenia w/w zakresie...

 

atmosfera jest taka jaka sobie stworzysz bo grupy są max 3 os.

 

bardzo dogodne warunki jeżeli chodzi o terminy zajęć i opłatę można na 2 raty rozłożyć,

nie wiem tylko czy jeszcze sie załapiesz bo słyszałem ze na razie jest koniec i kolejne kursy tego typu dop. za 3 lata.

 

więcej info. czyli tel. itp. mogę podać jak wróce z pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności