Jump to content

Nowicjusz

Members
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Nowicjusz

 • Rank
  Member
 1. Faktycznie ,po moim pierwszym poście różnie można o mnie pomyśleć . Jednak to nie zmienia faktu ,że niezależnie kto zadaję pytanie należy mu odpowiedzieć na tyle ile się potrafi ,prawda ? Grafikę do tej pory traktowałem jako zabawę w której można się pokazać szerszej "publiczności" . Jak wcześniej wspomniałem nadszedł ten czas w którym chciałbym czerpać korzyści finansowe z tego ,zdaję sobie sprawę ,że grafika wymaga wielu wyrzeczeń i poświęceń . Reasumując : znajdę to co mnie kręci i będę brnął przed siebie . Dziękuje za wszystkie odpowiedzi - nawet te mniej przyjemne . Temat uważam za zamknięty .
 2. Czy Wy tylko umiecie "zjechać" kogoś ? Po 2 to szkołę już dawno skończyłem i nie życzę sobie ,żeby ktoś używał takich słów w moją stronę ,może to Ty powinieneś wybrać się do szkoły ?! Pewien czas bawiłem się grafiką 2D i można powiedzieć ,że na lokalnym rynku jestem troszeczkę znany . Interesuję się tym,więc nie można powiedzieć ,że miałbym to robić z przymusu . Oczywiście wiem,że kurs dużo nie daję ,bo 90% sukcesu zależy od zaangażowania swojej osoby ,ale na pewno pomoże w starcie i zrozumieniu funkcji programu . Pozdrawiam i czekam na cieplejsze przywitanie.
 3. Witam serdecznie . Chciałbym się Was poradzić co będzie lepszym wyjściem ,grafika 2d czy 3d ? Lepiej robić mniejsze projekty i częściej czy większe i mniej ? Swoje przyszłe życie wiążę właśnie z tym zawodem . Jeżeli kształciłbym się pod kątem 2d to jakie ew. stanowiska na mnie czekają ? Wiem ,że mój post jest dość chaotycznie napisy i może mało zrozumiały ,ale jest późno i w dodatku nie ma prądu w domu ;) . Pozdrawiam p.s Mam nadzieję ,że wiecie co chciałem powiedzieć .
 4. Rozumiem :) . Czekam na numer, itp :) . Pozdrawiam .
 5. Myszu ,ja również uważam ,że taki kurs dużo daje ;) . Mógłbyś powiedzieć gdzie kończysz kurs , czy dają jakiś papierek i jaka atmosfera na zajęciach ? Atmosfera to podstawa,bo inaczej przeje*ane . Pozdrawiam .
 6. Papierek ,hmmm ... tak jak powiedzieliście , lepiej mieć . Wiem ,że można się nauczyć samemu ,ale to zajmuję dużo czasu . Sam byłem samoukiem PS ,no i muszę powiedzieć ,że całkiem nieźle się nauczyłem . Tak czy siak , interesuje mnie taki kurs ,co sądzicie o tym przedstawionym ?
 7. Co projektować ? To moja słodka tajemnica ;) . Chce przejść kurs po którym praca z maxem będzie po prostu zrozumiała . Ma ktoś namiary na jakąś szkołę ? Ja od siebie znalazłem takie coś - http://www.procad.pl/pf/page/szkolenia/cennik.html .
 8. Witam serdecznie . Chciałem pójść na kurs projektowania w 3ds max , chciałem się zapytać jaka jest dobra szkoła w Poznaniu ? Jestem zupełnie zielony jeżeli chodzi o 3ds max . Jeżeli zły dział ,proszę o przeniesienie . Pozdrawiam serdecznie .
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy