Skocz do zawartości

Scena 3D Pokoj probny


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Masz racje ze przepalilem ale pierwszy render w tym maxwellu. Nie doswietlalem dodatkowymi swiatlami jest tylko sandardowe sloneczne, potraktowalem to jako taki probnik. Ja w tym maxwellu widze niesamowite mozliwosci. Gdyby jeszcze rendering tyle nie trwal.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok nie mowie ze jest dobry ale napiszcie prosze co porawic????

A co do tego ze byl pol roku temu to nie wiem skad jak ja go dalem z 2 tygodnie temu jako testowy i teraz jako zakonczony. Chyba widziales inny podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszcie co jest nie tak ??? Naprawde taka kicha wyszla??? Ja dopiero z 6 miesiecy sie bawie 3D a to pierwszy render maxwellem. Wg mnie nie jest tak zel poza przepaleniem i szumem. Napiszcie co wy na to?? Co poprawic i jak?? Uzywacie oswietlenia z zewnatrz (sunlight) czy dodajecie jeszcze jakies emitery itp... POMOCY chce sie uczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To cwicz. Przeciez nikt ci nie powie "przesun swiatlo o 15 stopni w lewo i zwieksz jego wartosc o 10%". Niestety na dobra wizke nie ma przepisu innego niz dobre opanowanie narzedzia w ktorej go robisz. Nie lam sie, tylko testuj, jak sie nie zniechecisz to moze 10 wizka bedzie juz dobrze wygladac :)

 

Wg mnie nie jest tak zel poza przepaleniem i szumem

 

coz, wg mnie jest zle. Zaczynajac od modeli ktore sprawiaja wrazenie pudelkowatych, przez materialy ktore sa zbyt nasycone i nienaturalne, po oswietlenie.

Szczerze, nie znam sie na Maxwellu, ale wysatrczy wejsc na ich strone zeby zobaczyc ze mozna wycisnac z niego o wieeele wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o jakis przepis jedynie o podpowiedz.

Czy uzyc wiecej swiatel zamiast jednego, czy jednego mocnego a dopelniac kilkoma inymi???

Ja dopiero zaczynam wiec dluga droga przedemna...

Modele sa robione na szybkensa jedynie chodzilo mi o sprawdzenie tego maxwella.

Napewno bede probowa i staral sie poprawiac jakosc.. dlatego cenie sobie kazdy komentarz...

I dzieki za podpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności