Skocz do zawartości

obiekt 3d: fender


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mam co prawda jakąś podróbę, widocznie nie było tyle politury, u mnie się tak nie błyszczy.

Podziałkę musisz zrobić przy potencjometrach i tą wajchę jak ona się tam nazywa.

Nie ma dzyndzla do paska, a nawet dwóch.

 

Pokaż z drugiej strony :D

 

PZDR

mkeruj

 

Edit:

Wydaje mnie się, że ten najbardziej wystający kształt, tam gdzie powinien być dzyndzel, jest za bardzo obły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ustaw menzurę :P

 

załóżmy że jest zupełnie nowa stoi w sklepie i jeszcze nikt nawet niebrzdąknął w struny i ma ładnie wyglądać na wystawie więc wszystkie siodełka równo jakiś lamer z supermarketu ustawił :)

 

@mkeruj - wip wip to jest wip :D co do czubka to może sprawa kąta renderu - nie mam tej gitary więc nie mam na czym się wzorować, ale wersji pudła bardziej i mniej obłych znalazłem na googlach chyba z pięćset więc się szczególnie nie przejmuję :)

Edytowane przez tweety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model fajny. Ale tak jak ktoś wspominał podstrunnica za bardzo się błyszczy. I przydały by się jakieś markery - przynajmniej na 12 progu. No i najgrubsza struna wydaje się być za cienka trochę.

 

Czekam na updejt ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render szpeci caly model i dokladnie nie widac wszystkiego :/ grubos strun jest dziwna najgrubsza jest za cienka a znowu najcienksza jest za gruba ogolnie wszystkie struny malo roznia sie gruboscia, czy tam nie ma zaduzo srubek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie qrcze podoba...

choć siodełka mógłbys poprzesówać skoro maszynki już poprzestawiane (czyli ktoś tam jednak grzebał :-P), grubość strun poprawić, oświetlenie studia i będzie "gitara" he he...

a może jakiegoś customa walniesz, czy musi być taki czarny?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@temporal - co do renderu to może jeszcze nie jest final ale generalnie efekt jest taki jak chciałem uzyskać jedyne co chcę zmienić to więcej refleksów na mostku i gniazdku żeby to takie płaskie nie było... struny są zupełnie nie spasowane - losowo po prostu żeby się tylko od siebie różniły - to oczywiście poprawię... śrubek jest dokładnie tyle co potrzeba jeśli chodzi o pudło, a mostek jest w wersji ze śrubkami blokującymi siodełka więc też jest tyle co trzeba - na pewno jest taka wersja mostka, sam widziałem.

 

@homa - spoko spoko poprzesuwam siodełka, a struny też poprawię. Kolorystyka taka właśnie mi się podoba, może tylko jeszcze walnę jakieś motywy na pudle albo coś - no i to jest bardzo custom bo z tego co widziałem na stronie fendera nie mają takiej kolorystyki w ofercie, przynajmniej teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności