Skocz do zawartości

Model 3d: Robot


bapi23

Rekomendowane odpowiedzi

Robot, który może przyda sie przy pracy dyplomowej. Wrzucam i czekam na sugestie. Moje są następujące:D. Model robiony z zaoszczędzeniem poly, nie zacząłem jeszcze teksturować,co chyba widać na renderach. Shadery wrzucone na szybko. Na renderingach dużo szumów, za sprawą niskich sampli i tego że musiałem w ps-ie podciagnać światło mocno. Wrzucam też siatę.To narazie tyle.

 

ps. może ktoś podrzuciłby jakiś tutorial do zrobienia czegoś takiego:

Chce zrobić material, który, w niektórych miejscach zanika i widac tam inny materiał, widziałem coś takiego jak mask w 3ds maxie (mental ray), ale nie wiem jak tego uzywać tzn robie ten drugi materiał i maskę, ale nie wiem jak zrobić pierwszy kanal diffuse;p.

 

 

RENDERY:

przod1zi2.jpg

przod1zi2.dfbb4481e1.jpg

 

 

 

 

przod2ls5.jpg

przod2ls5.6b6edb4c44.jpg

 

 

tyltm2.jpg

tyltm2.5285fe1614.jpg

 

 

RIG:

rigdc4.jpg

rigdc4.c1f3958ea7.jpg

 

 

SIATKA:

siatka1ca2.jpg

siatka1ca2.f4661ae421.jpg

 

 

 

siatka2ph5.jpg

siatka2ph5.e50ddee50d.jpg

 

siatka3nz7.jpg

siatka3nz7.2ca6dc90c2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tomspec23...nie gram w Wowa;p heh dziex.

piksar - broń to pół tarcza pół broń,w koncepcie była jeszcze więkasza i ją trochę skróciłem;p

M4rcus - Uwierz że sie rusza, zrobiłem juz nawet kilka krótkich animacji, biega skacze, pływa:D

Temporal Dzięki!, tak, tekstóry tez mi się wydają takie zabawkowe i plastikowe, ale jestm właśnie w trakcie mapowania (ufff długo będzie) i już niedługo zaczne robić jakieś teksturki, i tutaj może ktoś miałby jakiś pomysł na kolorki?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bylbym za tym by nie bylo tak cukierkowo i np dwa kolory rozne na ogol modelu i jakis trzeci na jakies detale. Moze czarno niebieski? Wiesz tam gdzie teraz jest ten kremowy czy jakos tak dalbys czarne elementy gdzie niegdzie z niebieskim a na pomniejsze czesci jakis trzeci kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności