Skocz do zawartości

Wiz 3D : Room


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tamten projekt niestety popadł w ruinę :).Dlatego otworzyłem nowy.Póki co jestem w fazie testowania świateł i to na nich głównie się chce skupić.Co tam zatem mam : 3 Vray Light każde po 30 multiplier i kolor kremowy (?) , jedno Vray Sun Light , kamera Vray Psyhical , do environment wrzuciłem VraySky , tak samo w ustawieniach rendera.Indirect Illumination (low - test ) + Light Cache:

60bf8fa09027911c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

na kolor obiektow zasadniczy wplyw ma oswietlenie:) w photoshopie tez mozna troche poprawic, ogolnie to tym sie teraz nie przejmuj az tak...dodaj troche mebli, przede wszystkim POPRAW KADR i jednoczesnie testuj rozne warianty oswietlenia, color mappingu i innych...nie ma recepty na oswietlenie kazdego wnetrza, kazde jest inne, a kazde wnetrze mozna oswietlic na wiele roznych sposobow...testuj testuj, w koncu znajdziesz swoj stajl:) reasumujac, dodaj jakies meble, wtedy dobierz dobrze ujecie (poeksperymentuj z fov kamery zeby uchwycic wieksza przestrzen) i wtedy sprawdz jak to wyglada przy danym oswietleniu...tak jak poprzednicy, nie ma co testowac oswietlenia przy pustych 4 scianach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności