Skocz do zawartości

Wiz 3D: moj pokoj


khatake

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiec jak kazdy teraz ja jestem na etapie swojego pokoju. Jakos idzie do przodu ale problem wystapil przy oswietleniu. Ostatnio przerzucilem sie na maxa 9 i troche nie lapie jeszcze co i jak w metalu....dobra tak naprawde dopiero sie ucze mental raya. Problem polega na tym co zorbic z tymi cieniami (FG i GI wlaczone tylko pewnie zle ustawione).

 

fotelyz8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No peoblem nie jest jeszcze rozwiązany do końca, bo nadal masz straszne plamy. Ale to panowie od mentala lepiej Ci poradzą.

 

Powiedz lepiej coś wykminił na pierwszym, bo efekt malarski jest gotowy! Piękny obrazek można by tak zrobić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość IceLevian

Black ma racje, łóżko jak i biurko wyglądają jakby lewitowały.

Co do gitary to jest to cort x2 :P

Aha jeszcze cień obok dywanu wydaje się jakiś taki sporawy, chyba że tak powinno być ^^

 

GJ, GL i kończ szybko, bo mam dla ciebie robotę xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano fakt kilka rzeczy lewituje.Co do pierwszej wersji to moje scienne malarskie zapedy byly spowodowane shellem na scianach pokoju ustawionym na 0...zmienilem na 0,5 i cienie w miare wrocily do normy. Plamy sa jeszcze dlatego bo renderowalem to na slabych ustawieniach fg. To wciaz tylko wip wiec nie bede siedzial 30 minut czekajac na i tak marny render ;] .Lewitujace przedmioty wroca do normy. Cien przy dywanie.....to cien przy dywanie.....sa sciany jest cien....jest tak duzy jak sciany czyli duzy ;p Struny byly ale....ktos przecial :(( nie no wciaz tam sa tylko nie widac przy takiej rozdzialce i materiale ktory wszystko zlewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności