Jump to content

khatake

Members
 • Posts

  704
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

khatake last won the day on August 17 2010

khatake had the most liked content!

1 Follower

khatake's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

36

Reputation

 1. Tak Elysium jest bardzo wyraźne w przekazie i od razu widać o co chodzi (tak samo District 9)... tylko że nie chodzi o bogaci vs biedni. Chodzi o problem imigracji ludzi z Ameryki Południowej do Stanów. O różnice w poziomie życia i dostępie do medycyny. Nie mówię że film musi ci się podobać ale chyba go nie zrozumiałeś.
 2. Świat w którym ludzie podejmują decyzję na podstawie google glass'a (wadliwego) rezygnując z myślenia/mówienia. Logiki tu nie za wiele. Szkoda że ludzie rezygnują z włożenia pracy w treść. Miło jednak mieć coś takiego w portfolio. Ładne chociaż.
 3. Już ciekawiej się czyta/ogląda updaty do Blendera... a nawet go nie używam i na razie nie zamierzam. Lepszy performance w 3ds maxie ...jaaaaasne AD ;) Jeszcze trochę i może dogonią performance maxa 2009.
 4. Czemu niby Dziadek robi to nie naumyślnie ? Raczej wie co pisze ;) Ja tam lubię takie klimaty dla mas i nie czuję się przez Dziadka obrażony. To że ktoś powie mi że jestem głupi nie znaczy że jestem. Chyba że ten ktoś jest autorytetem, wtedy przemyślę jego ocenę. Dziadek nim dla mnie nie jest => nie rusza mnie jego ocena. Jeszcze trzeba coś o trailerze napisać... dubbing ssie. Filmik ładny.
 5. Prawie tak jak twój komentarz. On jednak prowadzi. Pomijając formę tego komentarza materiały kuleją. Wszystko wygląda na czysty diffuse. Zero normal map. Wrzuć chociaż jakieś const pod speculara nawet dla wyczajenia jak dany materiał ma odbijać światło. Potem wrzucisz mapki, dograsz wartości. Bardzo mało kontrastu poza tym w tych teskturach. Żółte cegły wyglądają dziwnie przez te białe brzegi. Shading na półkach się sypie (...chyba bo ciężko powiedzieć czy to nie jakieś AO od ściany której nie widzimy bo to backface ;p). Narazie jest dość '90 : )
 6. No to chyba dobrze by było poświęcić czas na nauczenie się porządnego modelowania HP i wypalania na LP. Chyba że czekasz na czasy gdy normal mapy będą zbędne bo będzie można bez problemu wrzucić HP do silnika... (obawiam się że to może jeszcze potrwać).
 7. Serio ? Teraz AD nie tylko spieprza nowe wersje Maxa ale i poprawki do nich ?? Jestem pod wrażeniem...
 8. Kolega nie wylewa frustracji tylko stwierdza fakt. Nie rozumiesz krytyki. Do tego 'cała Polska' to między innymi ludzie którzy nie potrafią z dystansem spojrzeć na swoją pracę. Cieszę się jednak że zgarnąłeś 'ciężką kasę' za 1h roboty.
 9. Mam nadzieję że mi wybaczysz jeśli nic nie wrzucę (nie chce mi się szukać...). To po prostu był krótki news mówiący o tym że Rockstar nie traktuje Max Payne'a na pc jako zwykły port. Mówili o tym że gra będzie wyglądać super turbo przy najlepszym sprzęcie z wymagań. Też uważam ze przestrzelili ale no nawet jeśli ta gra będzie wyglądać tak jak teraz na trailerze to nie będzie potrzebowała takiego sprzętu aby śmigała na 60 fpsach. Nie będzie tak fajnie jak mówi developer, nie będzie tak źle jak zakładają konsumenci ;]
 10. Rockstar twierdzi że nowy Max Payne będzie po prostu miał bardzo duży rozrzut możliwości wyglądu. Jeśli masz super sprzęt to gra ma wyglądać bardzo dobrze. Jeśli masz średni to ma wyglądać średnio ale wciąż działać. To nie jest błąd tylko ich 'nowy rewolucyjny pomysł'. Lepiej jednak założyć że to spisek niż poszukać o co chodzi... ;p
 11. Strasznie naiwny punkt widzenia. Natomiast te cyferki wystrzelałeś lecąc przypadkowo po klawiaturze ;] Opierasz się na jakichś danych to pokaż ich źródło i nie każ nam wierzyć tobie na słowo. Mam nadzieję że cię nie urażę ale ta moda na czepianie się wośp-u jest naprawdę smutna. PS: sorki że rozwlekam ten aspekt tego wątku ale po prostu uważam że to bardzo krzywdzące dla tych którym orkiestra pomogła.
 12. Land Raider ma jako obrazek refkę...Gratulacje dla wszystkich ;]
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy