Skocz do zawartości

Odzyskanie systemu a RAID


Gość małowiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość małowiem

Witam.mam dyski twarde w RAID-0 ,zniknoł mi z kompa plik systemowy przez co nie mogę uruchomić Windowsa.Niby mogę go odzyskać z płytki ale jak ją zapuszcze to na końcu mam info że nie widz zadnych dysków twardych.Proszę o radę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość małowiem
czemu uznales ze forum graficzne to najlepsze miejsce do rozwiazania twojego problemu?

 

Bo małowiem jak się tu odnaleść.Jak możesz to mnie nakierój gdzie mogę znaleść pomoc.Czy na tym forum nie znajdę fachowca od informatyki???ps.Cytat z Lema nie był miły.Czy kogoś niezorientowanego można tak poprostu określić idiotą?

Edytowane przez małowiem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz raida to musisz mieć stery do niego. Znajdziesz je na stronie producenta płyty głównej. Ściągasz je, kopiujesz na pendrive albo na dyskietkę i podczas instalacji musi być coś ze sterami włożone. Tylko nie wiem czy xp u ciebie nie będzie potrzebował napędu dyskietek bo u mnie nie da się inaczej rozpakować sterów do raida do xp inaczej niż na dyskietkę (taki programik rozpakowywujący jest i jeśli nie ma dyskietki włożonej to wywala że nie można skopiować), ale stery do visty to zwykłe archiwum i można skopiować gdzie chcesz. Podczas instalacji (jak nie masz żadnych partycji) to będzie widać tylko 1 partycję - to 2 dyski połączone razem.

 

illy - tu nie są tylko ludzie którzy tylko i wyłącznie interesują się grafiką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo małowiem jak się tu odnaleść.Jak możesz to mnie nakierój gdzie mogę znaleść pomoc.Czy na tym forum nie znajdę fachowca od informatyki???
mysle ze na jakims stricte hardwareowym forum odpowiedz bys dostal szybciej i bardziej precyzyjnie

ps.Cytat z Lema nie był miły.Czy kogoś niezorientowanego można tak poprostu określić idiotą?
cytat z Lema jest w sygnaturce i pojawia sie z kazdym moim postem, nie jest kierowany osobiscie do ciebie.

illy - tu nie są tylko ludzie którzy tylko i wyłącznie interesują się grafiką

pierwszy cycta w tym poscie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności