Skocz do zawartości

Obiekty3d: Modele


Herszt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, na samym początku chciał bym napisac ,że jest to mój pierwszy temat w którym pokazuje moje prace tak więc wszelakie komentarze, uwagi, wywalanie błędów itp. są mile widziane. :-))

 

(Co jakiś czas będę starał się wrzucac nowe pracki i te z domowego zacisza i te z projektów.)

 

Model nr. 1

 

Szczerze to jest to dośc stary model i w dodatku taki speed, jedynie co to render odświeżony.

 

trisów - 3037

 

 

15ce4.jpg

 

73649425el6.jpg20655470uo4.jpg

 

57134000ip3.jpg85370163ea7.jpg

 

Model nr. 2

 

To to jest dopiero stary model, robiłem go kilka miesięcy temu ale także postanowiłem go tutaj pokazac.

 

trisów - 2025

 

43602161gv8.jpg

 

32904616im8.jpg

 

63823363gd4.jpg

 

 

23948920wj2.jpg

 

Model nr.3

 

Tak samo jak i pozostałe, dawno temu dłubany.

 

trisów - 12980

 

21011157mg9.jpg

 

15mz9.jpg

 

Dziękuje wszystkim za wszelkie komentarze:-))

 

Pozdrawiam Herszt

my.php?image=20655470uo4.jpgmy.php?image=20655470uo4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witaj, nie mam pojęcia czemu piszesz że to są stare modele, (chcesz się jakoś usprawiedliwić ;] ).

Najbardziej mi się chyba podoba ta szubienica, jednak nie rozumiem dlaczego niektóre belki są idealnie proste/ nazbyt powyginane albo pocięte i proste;/ bez sensu i nie optymalnie (mógłbyś to jakoś usprawiedliwić texturą nowe/stare belki).

Ten duży budynek wygląda bardzo mizernie, nie rób poligonów sto razy większych od gracza XD (detaliczne okna na jednym wielkim polygonie!) całość wygląda jakby miała 5 max 6 tri

Ciężko coś powiedzieć bez textur, jedynie tyle że musisz lepiej gospodarować siatką i coś więcej nowego pokazać ;] , powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komentarz, co do pisania o starych modelach chciałem wyjaśnic dlaczego są one niezbyt dopracowane. Dlatego iż były one kiedyś robione i kiedyś niezbyt przykładałem się do detalu oraz realności.:-)) Teraz można powiedziec nabrałem juz troche doświadczenia i wszystko wyglada ok, postaram się wrzucic w najbliższym czasie te nowe modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Upload, tym razem nowe modele o których wspominałem.

 

Model nr. 4

 

Model zrobiony do projektu gry dla dzieci, w kilku słowach model przedstawia dwa domki zrobione z pustych kartonów, po mleku a także po jakiejś maści:-)0

 

trisów - 986

 

Tektura (2048x2048 - własnej roboty:-))

 

85988033qb2.jpg

 

15ny9.jpg

 

15393343yq7.jpg

 

25oa2.jpg

 

87381786ju3.jpg

 

Model nr. 5

 

Model także jak poprzednik, zrobiony do projektu gry dla dzieci, domek w grzybku.

 

trisów - 2836

 

48463202cq3.jpg

 

95110109jo6.jpg

 

77937979gi6.jpg

 

72234323hh8.jpg

 

64519213bp6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za komentarze:-))

 

plutko: - Jak to napisał mirach "Nie bede sie zastanawial skad wiesz jaki to zel..... O,o", nie no tak na serio to nie miałem pojęcia że to żel doodbytniczy leżał gdzieś u mnie w domu to go zwinołem i już jest jako model:-))

 

Kuba - Nom fakt z tym balkonem to skopałem sprawę, ale postaram się to poprawic w najbliższym czasie, dzięki ,że to dostrzegłeś:-))

 

W najbliższym czasie chyba nic tu niewrzuce bo w mam mnóstwo roboty.

 

Dzięki Panowie jeszcze raz i Pozdrwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pewnym wieku hemoroidy to cos normalnego. Chyba, ze wam o zel innego zastosowania chodzi. W takim razie nie spytam skad wy to wiecie ;)

Co do meritum, bardziej chodzilo mi o pomysl otoczenia z wykorzystaniem marek. Co z tego, ze sa fikcyjne, dla dziecka nie ma to znaczenia, a jedynie doklada sie do calego szumu reklamowego, na ktory jest narazone. Ale to takie moje male antyglobalistyczne zboczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności