Skocz do zawartości

Kuchnia: pierwsza wizka :)


DEkoy

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to moja pierwsza wizka w zyciu, czy jest to na jakims zjadliwym poziomie? :) Co do poprawy? Dzieki z góry za komentarze!

 

sam widze juz, ze czajnik jest nie za bardzo szczesliwy no i latające talerze na drugim renderze :P

 

 

d162311959217af7.jpg

 

d34cfb645a6b4189.jpg

Edytowane przez DEkoy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

slaba kuchnia - wszystko tak poustawiane przypadkowo - stosy talerzy na blacie "wyspy" - obok puste polki w ciagu kuchennym - przypadkowy dobor frontow w ciagu i w szafkach wiszacych- na dolnych jakies frezy na kilku frontach a na kilku nie - gorne bezuchwytowe- fornir na jednej sciance wyspy i baardzo mizerny material blatu wyspy - siakis sztuczny kamien ? - granit ? - wyglada jak plyta nagrobka- szafka ze zlewem stalowa- poza tym ze na drugim ujeciu ewidentnie przenika sie z blatem to przy tych frezowanych frontach wyglada co najmniej smiesznie- szafka z czarnymi drzwiami rowniez w takim zestawie mebli slaba- ogolnie to wyglada tak, jakby meble powstawiane zostaly zeby zapelnic jakos przestrzen -niewazne ze nic ze soba nie gra- wazne ze jest- proponuje w ramach cwiczen wykonanie wizki na podstawie fotki z jakigos pisma badz stronki o wnetrzach bo wbrew pozorom projektowanie wnetrz to nie takie "hop siup"- a przy okazji - swiatlo jak ustawiales ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No generalnie zostalem na dzien dobry zniszczony a to w zasadzie moja pierwsza praca :S No ale zawsze wiadro zimnej wody sie przyda :] Faktycznie kuchnia była ustawiana tak zeby cos tylko ustawic i jazda F9. Generalnie chodziło mi bardziej o jakosc rendera, ustawione swiatło itd. niż o samo wnetrze - to miał byc taki test :) Dzieki za komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu nie interpretował tych komentarzy w ten sposób... nie tyle zniszczenie co uświadomienie pewnych rzeczy miały one na celu :) wiadomo każdy zaczyna a tobie i tak wyszło myślę całkiem nieźle jak na pierwszy raz, miejmy nadzieje że wszystko weźmiesz sobie do serca jako silnik napędowy do dalszej pracy i czekam na kolejne renderki wnętrz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest robione według tutka :) dwa dni meczylem to światło (vray oczywiscie) i efekt jest taki jak widac :] Domyslnie miałem zajmowac sie exteriorsami ale wolałem najpierw w miare przecwiczyc ustawianie swiatla. Oczywiscie, ze mozecie sie spodziewac nowych wizualizacji, tym razem juz robionych "na serio" i z waszymi uwagami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie tylko Ty ale i kazdy powinien napisać najpierw że to NIE MOJE modele, Bo kompletny render się ocenia pod każdym względem nie tylko ustawienia i światła. Mi wystarczyło by teraz byś wymyślił sobie kuchnię ustawił i zrobił rendera ambient occulusion i już by było grejt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no wlasnie - o to mi po czesci chodzilo - co mam powiedziec kiedy modele sa z gotowcow ustaione w prostokatnym wnetrzu - swiatlo - oka- powiedziales ze sie z nim meczyles 2 dni- i tu juz jakis plus bo moznaby podobnie jak modele naginac ze swiatlem z gotowej scenki- wtedy na serio - niewiadomo co powiedzec bo gdzie wlozona praca i zaangazowanie ?- aby sie czegos na serio nauczyc lepiej jest nawet na prostszej scenie samemu nieco poeksperymentowac. Oczywiscie nie zrazaj sie do krytycznych uwag- nam nie chodzi o to by kogos zrazic do robienia wizek -predzej zmotywowac do bardziej wytezonej pracy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności