Skocz do zawartości

Pojazd 3d: ... BMW M3 CSL ...


Kryhas

Rekomendowane odpowiedzi

Originally posted by sikham

ale Twoje pytanko pewnie dotyczyło Twojego modelu więc powiem że jest mało podobny do oryginału

 

Dlaczego Sikham tak uważasz ??

Ja tu nie widze żadnych rzeczy wskazujących na inne auto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ddzięki za wytłumaczenie co ci nie pasuje.

Będe ci wdzięczny jeżeli narysujesz gdzie jest walnięty skoro twierdzisz że wygląda jak po wypadku. :D

Może chodzi ci o brak zdeżaków ??

Nie wiem o co ci chodzi :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Kryhas

Co do tego komentarza to jak dobrze czytasz Leru to napisałem że to była zabawa, a nie jakieś wyzwanie żeby zrobić najlepszy lakier pod słońcen.

Musiałem sie rozrewać troche. :]

Co sądzicie odnośnie kształtów BMW ??

 

No wlasnie nie czytam :P. Spoko zwracam honor :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah...ładnie się zapowiada...i jeżeli się nie zrazisz mozolnym modelingiem to wyjdzie eXtra furaż...

 

co do 3 wersji tej betki...to radze Ci jeżeli zabrałeś się jush za wersję standardową...nie myśl o eXtremalnym tuningu...bo wymaga on przerobienia bardzo wielu elementów standardowej wersji...co może doprowadzić do tego że namotash się namotash a defakto spiepszysh efect...imo

 

a co do podobieństwa...to heh...sikham widzi co do milimetra gruboś blachy, kąty świateł i załamania na blashe...więc nie przejmuj się...to jush jest manniak/wariat na tym punkcie..,kiedyś go zrozumiesz ;)

 

pozdrawiam [piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszek nie zrobie takiej wersji ponieważ sikham taką robi (bynajmniej tak pisał na forum)

Leru nic sie nie stało, na nikogo nie jestem zły poniewaz kazdy może wyrażać to co sądzi :)

Phantom tak jak pisałem wyżej zabiore sie za skończenie podstawowej wersji CSL, dopiero będe myślał o tuningu ala 2f2f. :)

Sikhamem sie nie przejmuje tylko chce wiedzieć dlaczego uważa że moje BMW wygjąda jak po wypadku. :D

 

Dziekuje wszystkim za komentarze i zapraszam ponownie (tzn jutro bo powinienem umieścić felge nad która sie męcze) :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po długiej przerwie :]

Dzisiaj zamieszczam długo zapowiadaną felge.

Dzióry na śruby zrobie jeszcze dziś i może umieszcze rendera wraz ze zdeżakami nad którymi jeszcze pracuje.

Oprócz tego życze wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT I MOKREGO ŚMIGUSA. :]

 

10g.jpg

10h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz sam kiedys robilem bmw m3 tylko ze nie csl. oczywiscie nie dokonczylem go bo braklo mi czasu (porwali mnie do W-ka Polskiego :) ) i gdzies mialem niedokonczony modelik felgi bo robilem ta sama co ty. jak znajde to na dysku to zalcze jakiegos renderka :) co do twojego modelu to podziwiam wszystkich ktorzy maja na tyle wytrwalosci zeby skonczyc to co zaczeli. moze sam znow sie za to bmw zabiore ???? good work !!! czekam na dalsze updaty. a co do zabawy lakierem to tesh czesto tak robilem przed koncem modelowania :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności