Skocz do zawartości

1300 zeta - jaka karta (gry mnie nie interesują - jedynie viewporty)


Tomasz Kucharz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kupilbym znowu Ti4x00... jak dobrze poszukasz to za 600 zeta kupisz... noi przerabiasz na Quadro:)) jesli chcesz jakas nowsza karte do 800 zl to ogolnie lipa. zostaje ci jedynie radek 9600xt albo gf fx5700. nie wiem czy te karty mozna przerobic na firegl i quadro....musisz poszukac ale mysle ze w sumie bez problemu, sciagnij najnowsza versje riva tuner. widzialem calkiem ciekawego fxa 5700. byl to prolink golden sample- mial troche podkrecone zegary + 256 ramu, ktory do viewportow na pewno sie przyda. kosztowal 825 zeta. ogolnie b. fajna karta... byl to niestety prolink ktory opinie ma srednia chociaz od jakiegos czasu robi dobry sprzet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zaqpilem Geforce Fx 5700 Prolinka, no i przyznam szczerze ze karta dziala wysmienicie (poprzednio mialem gf2 gts tez prolinka). kosztowala mnie w churtoni 700 zeta (wersja normalna 128mb ram, nie gold), w maxie dziala miodno, no i pograc tez mozna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by akdsn

Nie znam szczegolow ale parokrotnie spotkalem sie z informacjami ze gf ti 4600 i 4800 sa efektywnie slabsze od 4200.

 

hmmm, dziwne, raczej niemozliwe, wszystkie 4Ti sa w zasadzie takie same, roznia sie jedynie taktowanie rdzenia i pamiatek... skoro ti4200 jest najslabiej taktowany to niemozliwe zeby byl szybszy od ti4400 czy ti4600....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za te kase bralbym jedynie radki. bedzie ciezko ale jak sie postarasz to moze jeszcze gdziesz dorwiesz r9700. troche bardziej dostepne sa 9700pro. sa w podobnej cenie. za 1300 dorwiesz r9700pro od FIC\'a. za niecale 1500 widzialem radka 9800 od herculesa i 9800pro od FIC\'a. za 1300 z hakiem kupisz r9800 od HIS\'a i SuperGrace. wszystkie radki powinny byc tej samej jakosci bo sa produkowane przez ati i rozsylane potem do roznych firm ktore tylko naklejaja nalepki i pakuja do swoich pudelek... jesli lubisz nvidie to bardzo dobra karta jest fx 5900. za 1300 raczej nie kupisz. jak poszukasz to za niecale 1500. widzialem od Sparkle\'a za jakies 1450. r9800 czy fx5900?? trudno powiedziec...duzo zalezy od mozliwosci przerobienia na firegl/quadro ale nie powinno byc z tym problemow...hmm, ja bym bral radka. chociaz fx5900 tez kozak. decyzja nalezy do ciebie. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.komputronik.pl - radeon 9700 - 920 PLN ja bym bral to...

ten sam cennik - www.benchmark.pl -> sklep komputerowy

pozdrawiam

jak kupisz podziel sie wrazeniami, bo ja mozliwe ze bede wymienial gfx :) i stane przed tym samym problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki

 

nie wiem czy niestety czy stety ale udało mi sie wytargać taką karte jak miałem czyli Winfast GF Ti 4200 128 apg x8

 

udało mi sie bo znalazłem gościa który chciał się jej pozbyć i za małą kase i kupić jakiegoś radka.

 

ale kase i tak odżałowałem wiec teraz mam zamiar coś sobie kupić do kompa

 

 

myślałem o zmianie płyty na 2-procesorową z amd

 

problem w tym ze na takie płyty potrzebne są athlonki MP (są skurczybyki droższe)

 

widze u siebie dual athlon 2600 +

 

słyszałem że przerabia się jakoś athlonki XP tak aby ładnie gwizdały na platformie dwuprocesorowej - może ktoś wie wiecej na ten temat.

 

zresztą założe nowego posta

 

ale dzieki za rady

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności