Skocz do zawartości

Error przy renenderowaniu


latos

Rekomendowane odpowiedzi

Mam wielki problem przy renderowaniu. Pierw wyskakuje mi taki komunikat

http://img155.imageshack.us/my.php?image=helprt5.jpg

 

A gdy wezmę OK to taki:

http://img120.imageshack.us/my.php?image=help2pm6.jpg

 

O co chodzi!?!?

Pamięć jak widać mam wystarczającą ilość. Przed wyłaczeniem pracy działała ona idealnie teraz chciałem popracować dalej i wywala jakieś błędy. Praca bardzo bardzo długo się ładuje gdy chcę przesunąć widok np. w lewo to 3ds max się zawiesza i po jakis 4 minutach pojawia się przesunięta praca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dałem 800mb i dalej to samo. Ram raczej nie może sypać błędami bo teraz przyniosłem go ze sklepu a na wcześniejszym było to samo.

 

Zanim wyłączyłem pracę to wszstko ładnie śmigało. Może po prostu procesor nie wyrabia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to masz cos walnietego w scenie albo material albo jakis model czasami nie warto interesowac sie tym co pisze w komunikatach to tak jakby komus wyskoczyl w windowsie blad i sugerowal sie tym by wysylac raporty to microsoftu a oni co pomoga. Tez raz tak w vray mialem ze mial niby problem z pamiecia no coz pomyslalem ze pewnie za malo jej mam bawilem sie w zakladce system i co bym tam nie zhakowal by obciazyc ram efekt byl zawsze taki sam. Zrobilem dany model od nowa i wyrednderowalo sie pieknie a ram lezal jeszcze odlogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zaraz spróbuje usunąć wszytskie tekstury.

To chyba wina złej tekstury bo świeci się na czerwono.

 

 

No tak łatwo powiedzieć nic nie zdążę kliknąć a tu już wywala komunikat ,że ma ramu brak...

Edytowane przez latos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest napisane że nie masz podpiętego pliku do vrayproxy. To może być tego wina.

Jak się siatka na czerwono świeci w viewporcie, to jest albo poly za dużo albo siatka jest skaszaniona.

Pokaż scene. Wrzuć gdzieś albo chociaż skrin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności