Skocz do zawartości

Najlepszy software 3d na Maca


Romario

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Czy uzytkownicy Mac'ów są ograniczeni jedynie do wyboru miedzy Cinema 4d albo Mayą? A ma ktoś doświadczenie z tym jak działa Blender na Macu?

 

Maya, Modo, LightWave, Cinema, Houdini. A do pomocy Photoshop, After Effect, Shake, Nuke, PFTrack i parę innych. Czyli nie jest źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi chodzi o zaawansowany soft do modelowania i przede wszystkim animacji postaci. Do compositingu i montażu to nie a problemu bo sam Apple produkuje znakomity Final Cut i Motion.

Edytowane przez Romario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shake jeszcze można kupić po normalnej cenie, czyli nie źródła, a normalny soft?

Z tego, co wiem, to można za 500$ - ale to chyba nie jest normalna cana ;).

 

Mi chodzi o zaawansowany soft do modelowania i przede wszystkim animacji postaci. Do compositingu i montażu to nie a problemu bo sam Apple produkuje znakomity Final Cut i Motion.

 

Jeśli idzie o animację postaci, trudno Ci będzie znaleźć coś lepszego od Mai, która zresztą świetnie nadaje się również do modelowania, podobnie jak Modo czy LW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie miało być nic złego. W temacie dałem pytanie o najlepszy soft 3d na Maca a w niektórych odpowiedziach pomiedzy Modo i Mayę proponowano mi Photoshopa i Shakea dlatego chciałem doprecyzować cel.

Po za tym w Modo bym nie poanimował chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie miało być nic złego. W temacie dałem pytanie o najlepszy soft 3d na Maca a w niektórych odpowiedziach pomiedzy Modo i Mayę proponowano mi Photoshopa i Shakea dlatego chciałem doprecyzować cel.

Po za tym w Modo bym nie poanimował chyba.

 

Sprzedałem w pakiecie cały toolset ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności