Skocz do zawartości

Czarno w miejsach na sloty materiałów


trosiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Mam problem taki jak na screenie. Zainstalowałem demo vraya do maxa 9 na demowym maxie 9 i w material editor czarno... Robi się tak zawsze kiedy w assign render wybiorę vraya. Wszystkie materiały nawet te nie vraya zamieniają się na czarno. Napewno nie jest to wina tego że używam wersji demo, bo nawet w niej był tylko znak wodny na slocie i na renderze i nic wiecej. Driver mam na d3d (na opengl strasznie mi zwalnia) i mam najnowsze stery do grafy. Pierwszy raz mi się coś takiego stało... Proszę o pomoc! :)

PS. nie wiem czy był ten problem ale troszkę przeglądałem forum i nie znalazłem niestety... :/

 

beztytuupt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

probowales przeinstalowac vray w inne miejsce, a wczesniej wywalajac wszystko co jest z nim zwiazane ? Zawsze dzieje sie tak ze jak licencja nie dziala, ale jak to demo to moze mu sie cos pomylilo i wczytal nie te pliki zwiazane z vrayem.

A renderenuje ci ogolnie vray ? pokaz co jest w oknie vray messages

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nawet nie mam takiego katalogu w common files jak w screenie na gorze :) przeinstalowałem na x86 to teraz przy uruchamianiu maxa wywala błedy failed to initialize.... :/

 

EDIT: jak dam uruchom jako administrator to błędów nie ma ale czarne sloty są nadal.

Edytowane przez trosiek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarno to widze... XD

 

A probowałeś instalowac 3dsa z dala od widny? CZyli dysku C? Bo ja miałem tak samiutko i jeszcze inny problem ale to tutaj nieważne.. zainstalowałem maxa na D:// i potem vraya i mi smigało.... :P

 

 

P.s

A nie lepiej kupic maxa 2009 i vraya i smiga?

 

P.S2

Na rapidzie taaanio widziałem bo jakaś promocja była.. buahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musi być wersja 9 ;] arev - chyba nie ma ograniczeń czasowych dal vraya tylko mają znaki wodne w material editor i na renderze (wiem bo wcześniej używałem). a więc ściągnałem vraya do 9 z jakiejś strony (nie z żadnej z crackami albo coś w tym rodzaju) i tam były jeszcze 2 pliki które trzeba było przekopiować do folderu rootowego maxa - przekopiowałem i działa :) znaki wodne nadal są więc to raczej nie był żaden crack ani nic w tym rodzaju. dzięki wszystkim za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności