Skocz do zawartości

Postac 3d: Endoszkielet


Gość Xk!ll

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xk!ll

Witam! Wlasnie robie postac do filmu, ktory bede robil w lato. Nie jest jeszcze skonczona. Powiedzcie co o niej sadzicie...

 

skull_final1.jpg

chassis_final.jpg

legs_final.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

widze ze kogos urzekl terminator ;) a calkiem powaznie jeszce duzo do zrobienia / wykonczanie jest najgorsze /ale pisales ze ciagle pracujesz

ale podobaja mi sie detale i przedewszystkim shader !!

czekam na dalsze efekty bo zapowiada sie bombowo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne nawet bardzo...ale dla mnie on za mocno się błyszczy...no i te niebieskie oczka :D wolałbym zobaczyć czerwone :D...i jeszcze apropos szczegółowości to czepnął bym się rączek...nie widać na nich jakiejś bardziej zaawansowanej techniki...tak jak w wyżej wymienionym terminatorze ....a poprawiło by to napewno efekt wizualny :)

 

pozdrawiam...i życze ukończenia projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, mi się nie podoba... A teraz konstruktywnie:

 

 

Na przykładzie głowy: Powinieneś się skupić czy chcesz aby metal przedstawiał kościec, czy też może z chrząstkami... To jest jednak podstawa, bo ogólnie tak jakbyś realizował na podstawie kości... I ten nos (chrząstka) wygląda z tym przekomicznie.

 

Cały czas opieraj się na atlasie budowy człowieka przy budowaniu tego typu robotów. Mięśnie mostkowo obojczykowe (te z za uszek do łączenia obojczyków) są jednak wymagane aby szyja nabrała wyrazu (i chyba jest za długa). Nie odtworzyłeś w żaden sposób mostka i klatka piersiowa wygląda na wklęsłą... Oczywiście nie mówię tu o tym abyś modelował kości jak u człowieka... Ale dawał coś wyglądającego podobnie...

 

Tyle ode mnie.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Zgadzam się z Gothim.. ;)

Jestem na nie.. :( ardzo mało realizmu i bardzo mało szczegółów..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Xk!ll

Dzieki za uwagi, postaram sie to poprawic. Co do tego ze jest to chuderlak to od razu wyjasniam ze jest to panienka. Opieralem sie na gotowym modelu panienki i modelowalem szkilet tak aby nie wychodzil poza skore. Na klacie bedzie plyta pancerza, ktorej jeszcze nie zrobilem, a jej ewidentnie brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności