Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z początku planowany był concept ale jak to zwykle bywa, no nie wyszło mi jak należy i zrobiła sie ilustracja. Cóż pracka skonczona, ale błędy są na pewno więc komentarze bedą bardzo mile widziane :)

Postać to ZOCHA, czyli członek Zmechanizowanego Oddziału Cybernetycznych Hufców Antyterrorystycznych. Dodałem mały akcencik polski i poczułem sie jak w iraku 2100 ;)

Mocno polecam kawałki Hansa Zimmera z black hawk down (\"Chant\" , \"Tribial War\" ) i toche Orbitala (\"petorl\", \"The box\"), miła muzyczka do rysowania takich rzeczy :)

Pozdrawiam i czekam na opinie.

 

zosia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No ogolnie wykonanie jest super.

Natomiast zniknela gdzies prawa reka i postac jest troszku zgarbiona. Glownie ta reka. Przez to wydaje mi sie nabiera troche takiego...niczego :P

Nobo co ona robi stojac trzymajac gnata jedna reka i patrzac w podloge ? :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy ktore mozna by popoprawiac ale w sumie naprawde slicznie wyrenderowana pracka, coz design postaci troszke kanciasty jak z lat 70 tych ale ma to swoj urok, moglbys troche schowac ( jego) prawa noge, zeby nie bylu na jednym planie, inna sprawa ze sa troche za male, dalo by sie go przesunac a nie zostawiac tak na srodku, przechylic troche, nadac dynamizmu itd. ale jak powiedzialem, wyrenderowales go naprawde pierwszorzednie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i tlo troszke rozruszac, niby jest dobre, ale nudnawe odrobine, nie wiem, dodac cien, odrobine faktury, skrzydelka dac troszke bardziej przezroczyste i mniej plaskie, btw. troszke niekonsekwentnie dales swiatlocien, plecy terz rzucaja cien, ale prawie tego nie widac, niby sporo tego, ale to drobiazgi oczywiscie ( poza kompozycja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie patrze na ta prace to nie wiem czy to jest czyste 2d czy moze postac jest 3d...w kazdym bac razie niesamowicie mi sie podoba ale wolalbym ja bez husaryjskich skrzydelek :)...juz bardziej bym widzial jakies metaliczne piora ale to moje dziwne fantazje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności