Skocz do zawartości

distributed rendering + irradiance map = ??


jarah

Rekomendowane odpowiedzi

pierwszy raz mam taki problem i zupelnie nie mam pomyslu o co chodzi. Distributed rendering zawsze dzialal bez problemu, a tu na tych samych ustawieniach render wyglada tak :

s1iv6.th.jpg

 

spotkal sie ktos z czyms takim ?

 

ps. zapomnialem dopisac ze BEZ DR wszystko jest ok. (inne sceny dobrze sie renderuja na DR)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

wyslij wszystkie mapy do jednego folderu z ktorego maszyny wcztytuja mapy(recource collector do tego bardzo dobrze sie sprawdza). Jezeli masz iesy to rowniez, pozniej wejdz do asset tracking, reflesh i sprawdz czy wszyskie mapy i iesy maja ta sama sciezke docelowa. Ewentualnie moze byc tez problem spowodowany tym ze mape irr zapisujesz na dysku z ktorego maszyny nie moga jej wczytac.

A irr mozna przeliczac w DR rowniez bez problemu.

Czasami trzeba zrestartowac maszyny lub pokazac im ponownie folder docelowy sceny, textur, map irr i iesow.

Ogolnie nazywa sie ten blad missing buckets ;)

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybkie odpowiedzi !

 

w tym momencie nie moge tego sprawdzic, ale na 95% masz racje - kompy nie maja uprawnien do katalogow z mapami. Inne rendery ktore robilem dzialaly bo wszystkie pliki byly zapisywane na wspolnym dysku, a ten przypadek jest ciut inny bo wszsytko jest zapisane na jednym kompie.

 

missing buckets :) - i teraz nawet wiem co w google wpisywac ;p zapytanie "irradiance.map + distributed.rendering + vray" itp nie chcialo mi znalezc zadnych wynikow na ten temat :P (rowniez w galerii google)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności