Skocz do zawartości

Nagrywarka


leszczu2010

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem moja nagrywarka TDK 24/10/40B.....

Jagby to powiedzieć nie słucha mnie

Przy starcie kompa wysuwa się szufladka, gdy ją wsówam (bez płyty) ona po chwili znów się wysówa, ponad to jak wkładam płyte to chwile próbuje ją czytać i też wysówa może wie ktoś co mam zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

albo masz popsuty mechanizm wysowu tacki albo caly twoj komp jest trefny bo jak czytam twoje posty to masz same z nim problemy.

 

proponuje stworznie watku `leszczu2010 i jego problemy` w ktorym bedziesz umieszczal coraz to inne nowinki ;)

 

ps. poprobuj tez z reinstalacja sterow i biosem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bios zaflashowac !! na stronie masz na pewno cos o tym :) musisz podac dokladne nazwe itd to ci ludziska pomga proponuje tez rozejzec sie za nowymi driverami po necie

i je zainstalowac

no ewentualnie komp i sys prze virenccanner przepuscic /poleca pccillin albo norton sprawdzilam wiec o nich mowic moice dobrzr jak kos ma inne to niech napisze i poleci ludziom

hehe niezly pomysl mojego przedmowcy ! lesczu i jego komputer czyli niekonczaca sie opowiesc o problemach ;)

 

proponuje opisac dokladniej model nagrywarki :) jak juz mowilam to ludziska ci wiecej pomoga

 

heh patrze na tdk strone i po polsku jest wiec nie widze problemow w szukaniu driverow itd ?? TDK hmm co do innego hardware to musze znac konfiguracie znac zeby cos powiedziec

 

TDK manuals FAQ´s

 

UPGRADING TDK

prosze dokladnie model nr itd sprawdzic zanim sie czlowiek za flashowanie biosu wezmie !!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc ze leic na pio modus ale toma wiecej wspolnego z szybkoscia wypalania niz z szufladami ..

////i jescze jesdno panie lesczu niech pan szanowny nie baka wszedzie na moderatorow !! juz o tam gdzies panu wspominalam bo moderatorzy i i ludzie na tam forum sa bardzo pomocni !! wiec prosze tu nie obrazac mnie mareg´a ;ktoregokolwiek z userow i moderatorow rozumiemy sie ?////

sorry z robienie off topicku

tomek hm ja mam caly czas liteona 24/10/40 hmm problemow z nim nie mialam oprocz wlasnie ze mi sie w windzie na pio modus przestawial automatycznie i palil tylko z 16 x cd :/ przyczam uzwal caly czas burn proof ... co nie bylo normalne ... jedynie lecial normalnie pod linuxem ... instalowalam kiedys tam system na nowo ( niestety win xp ) i sie skonczyly czasy przestawiania na pio modus .. taj teraz uzywam juz tylko dvd nagrywarki od lg i jestem strasznie zadowolona ...ok dosyc gledzenia

jescze raz proponuje bios i reinstalke wszyskich driverow( sczegolnie chodzi mi o plyte glowna )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności