Skocz do zawartości

RealFlow - RF4


qbaqbaMAX3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Poruszylem ten temat gdyz przypadkiem trafilem na ich strone i jestem ciekaw czy ktos u nas w tym pracuje.

 

Mam zbyt male doswiadczenie w 3D, sam zrobilem dwa proste tutki i na tym final. A temat wody i to co z nia mozna... bardzo INTERESUJE.

 

RF4 + polskie strony = cisza.

 

Osoby z doswiadczeniem w tym temacie mogly by zdradzic male co nieco :)

 

Pozdrawiam

Qba

Edytowane przez qbaqbaMAX3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niedlugo bedziemy chyba walczyc z realflowem (jesli czas pozwoli na takie zabwy) bo trzeba bedzie lodke na wzburzonym morzu zrobic. Tak czy siak w studiu widzialem przez ramie 2 tutki do RF. Gnomona i Digital Tutors.

To od DT to w zasadzie nagrane video jak ktos przelatuje przez wiekszosc funkcji RFa. Przydatne, ale chyba nic czego nie mozna zrobic samemu bawiac sie z programem majac pod reka maunala.

Od gnomona juz lepiej, podane konkretne wartosci, pokazane jak przy nich wyglada symulacja cieczy. Wg mnie bardziej wartosciowe.

Mowie to dosc "na oko" bo nie ja mam sie zajmowac tym RFem, tylko wspolpracownik, wiec te tutki tak przez ramie widzialem i bylem wolany do co ciekawszych kawalkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

te materialy ze ich strony to widzialem. Digital tutorsy - te free - oblukalem terazi wyglada to spoko. Ma ktos linki do tych digit tutorsow na rapidshare ? (nie wiedzialem jak to sobie zapisac na dysk).

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam RF 3 czy 4 to bajka:) Gorzej jest po zaczytaniu do LW.Jkos co zawsze nie do konca ok bylo:). HV mi osobiscie nie lezy. Krotko mowiac ciezko w LW zrobic super realistyczna animacje wody przynajmniej dla mnie. Do RF3 byl kiedys plugin pod LW, Flowtracer do sumulacji roznego rodzaju cieczy ale pod RF4 i nowsze LW z tego co wiem juz nie napisali. Na DT jest troche tutkow do RF Poki co w sieci wiecej tutkow do RF3 mozna znalezc.Sam mam chyba kilka.Poszukam jak by co to daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności