Skocz do zawartości

Wiz 3D: Jadalnia


Godzil

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, oto mój nowy wizek, tak dla treningu, chciałbym dowiedzieć się od Was, czy jest jakaś poprawa i abyście wytkneli błędy poza tymi które ja znalazłem a nie umiem poprawić. A są to np. stół (strasznie sie meczyłem z modele i mnie wkurzał i zostawiłem), firanki (nie potrafie zrobić przepalonych od światła firanek, spróbuje w PS, i takich, które by rozmazywały to co za nimi (mimo sporych modufikacji materiału). To główne problemy na które szukam rady. Jeśli uważacie że jest ich więcej, proszę o pomoc! Będę wdzięczny za każdą radę. A oto wizka:

 

pokoj01no3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie bym powiedział, że jest nawet całkiem fajnie, troszkę podkręcić to w PS i by było super. Jedyne czego bym się doczepił to masz tyle miejsca a musisz tą kamerę tak pod kątem stawiać. No i pierwszy raz widzę książki ustawione kartkami do czytelnika, zawsze myślałem, że to po grzbietach się je rozpoznaje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę wyjaśnić ze to jest praca odtwórcza (pomieszczenie z katalogu B&W) i chciałem sprawdzić czy potrafię to odtworzyć. Stąd książki obrucone w te strone i tak paskudne meble (i tak zmieniłem uchwyty bo były idiotyczne :P )

 

adam_m - Jakie problemy z mapowaniem? Gdzie są? Bo nie mogę zlokalizować błędów, do większości modeli robiłem unwarpy...

 

pressenter - jakbyś to podkręcił w PS? Co byś dodał i nad czym popracować według Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bl0ndynek

ja to co wyżej + na ścianach widać szum, albo wina materialu albo ustawień rendera, podobnie na oświetlonym blacie stołu, wiem, ze praca odtworcza, ale gdybyś dodał jeszcze trochę elementow, poprawił książki była by naprawdę ładna wizualizacja i mam pytanie jak wymodelowałeś roślinkę stojącą przy oknie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najnowszy up, tylko tyle udało mi się poprawić... nie ma wiele różnic, chyba tak jednak zostawię te naczynia. Szum celowy, dodany w PS oczywiście. No i cały stół jest do wymiany kurde nie podoba mi się totalnie. Znajdę chwilę to się nim zajmę znów może.

 

pokoj02rw1.jpg

 

Kolin101 - renderuje w VRay

 

Co tu jeszcze nie siedzi według Was?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz masz...;]

-wstydź sie tego dywanu, nawet pod cały stół sie nie mieści

-obrus, srewetka czy tam szmatka brzydka i kwadratowa

-gary jak z antykwariatu, kolor...

-z podłogą też nie zaszalałeś

-wyprostuj kamere

spróbuj jakieś kompozycje porobic na szafkach i stole, dzbanek butelka kwiatek swieczka, bajeru troche...;]

gdzies tu jest moje wnętrze w WIP, tez sie powyżywaj...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności